Gwiazdą trzeciego sezonu "Fargo" będzie Ewan McGregor. Zagra aż dwie postaci

Redakcja 13.01.2017
Ewan McGregor
Fotografia: ONS

Aktor przyznał, że żałuje, że ma szkocki, a nie amerykański akcent.

Trzeci sezon "Fargo", jednego z najlepszych seriali ostatnich lat jest dopiero na etapie produkcji, ale pierwsze efekty tej pracy będzie można oglądać już w kwietniu 2017 roku.

Tym razem widzowie poznają zupełnie inną historię, niż ta, którą przedstawiały pierwsze dwa sezony. Akcja została przeniesiona do 2010 roku, a w serialu będą poruszone najważniejsze kwestie, które dotyczą współczesnego człowieka. Na przykład uzależnienie od social mediów, które prowadzi do zaburzeń w komunikacji międzyludzkiej. 

W nowym sezonie oprócz Ewana McGregora wystąpią aktorzy tacy jak w Carrie Coon, znana z serialu "Pozostawieni", oraz Mary Elizabeth Winstead, którą miłośnicy kina klasy B skojarzą z filmem "Oszukać przeznaczenie 3". Zobaczymy również znanego z "Harry'ego Pottera" Davida Thewlisa i ulubieńca braci Cohen - Michaela Stuhlbarga. To jednak Szkot, którego w 2017 roku zobaczymy w długo wyczekiwanej, drugiej części kultowego filmu z lat 90. "Trainspotting", będzie główną postacią, a raczej postaciami "Fargo"

Zobacz też: Ewan McGregor zdradza szczegóły "T2 Tranispotting". Bohaterowie już nie są szalonymi dwudziestolatkami

Ewan McGregor
Fotografia: East News

Ewan McGregor

Szkocki, czyli mniej pożądany

Ewan McGregor wciela się w bliźniaków Emmita i Raya Stussy, ale to nie to rozdwojenie osobowości martwi go najbardziej. Okazuje się, że Ewan chciałby brzmieć bardziej, jak Amerykanin, a nie jak mieszkaniec Wysp. W końcu miasteczko Fargo jest typową, małą i prowincjonalną miejscowością w stanie Minnesota, dlatego nauka lokalnej melodii jest dla niego jeszcze trudniejsza. Co więcej, musi wymyślić nowy głos dla jednego ze swoich dwóch bohaterów.

Ten serial z pewnością jest dla niego sporym wyzwaniem zawodowym, jednak Ewan McGregor ma spore doświadczenie w graniu podwójnych ról - na przykład w filmie "Wyspa" z 2005 roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów