Grinch powraca, a wraz z nim świąteczne hity w nowym wydaniu. Zobacz zwiastun!

Kadr z filmu "Grinch: Świąt nie będzie"
Fotografia: Mary Evans Picture Library/East News

Grinch powraca i znów chce popsuć nam święta. Czy mu się uda? Przekonamy się wkrótce! Zobacz zwiastun i sprawdź, kiedy jest premiera filmu.

Wszyscy doskonale pamiętamy film o zielonym stworze, Grinchu, który starał się zrobić wszystko, żeby zagrozić Świętom Bożego Narodzenia. "Grinch: Świąt nie będzie" to film familijny z 2000 roku, który cieszy się do dziś ogromną popularnością wśród młodszych i starszych widzów. Teraz powraca w wersji animowanej.

Grinch powraca na ekrany

"Grinch: Świąt nie będzie" to opowieść o złośliwym bohaterze, który chce popsuć wszystkim świąteczną atmosferę w Ktosiowie. Do tej pory film o nim był tylko w wersji aktorskiej. Teraz czas na wersję animowaną. Głosu głównemu bohaterowi udzieli Benedict Cumberbatch.

Film "Grinch" do polskich kin wejdzie 30 listopada. Okazuje się, że bohater nadal nienawidzi świąt i chce obrzydzić je wszystkim mieszkańcom Ktosiowa. A nam obrzydzi tę atmosferę, czy może sprawi, że poczujemy ją jeszcze bardziej? Przekonamy się już wkrótce. Zobaczcie zwiastun produkcji!

Zobacz także: 40 najlepszych komedii romantycznych

Grinch
Fotografia: YouTube/Illumination
Grinch pierniczek
Fotografia: YouTube/Illumination

Zobacz także: "Kevin sam w domu" wróci na Boże Narodzenie! I to w wersji dla dorosłych

Jaki powinien być dobry film romantyczny? Każdy z nas ma swoją odpowiedź na to pytanie. Są jednak takie filmy z romansem w tle, które uwielbiamy wszyscy. Oto 10 najlepszych filmów z romansem w tle.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów