Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie z 8. sezonu "Gry o tron"!

Paulina Ermel 02.11.2018
Kadr z serialu "Gra o tron"
Fotografia: Youtube.com

Finał kultowej "Gry o tron" tuż tuż! HBO opublikowało właśnie pierwsze oficjalne zdjęcie z ostatniego sezonu serialu!

Mamy dobrą wiadomość dla fanów "Gry o tron"! HBO pokazało właśnie oficjalne zdjęcie z 8. sezonu serialu. Producent zaczyna budować napięcie - w końcu finał adaptacji książek George'a R.R. Martina już niebawem!

"Gra o tron" powraca

Twórcy serialu "Gry o tron" przez ostatnie 7 sezonów podsycali nasze zainteresowanie losami Jona Snowa, Daenerys Targeryan i całej reszty bohaterów "Gry o tron", którym przyjdzie walczyć z Nocnym Królem i jego armią. Jednak to właśnie para w postaci Jona i Daenerys, którzy poznali się dopiero w 7. sezonie, a już połączyło ich uczucie, przyciągają największą uwagę widzów serialu.

HBO postanowiło dolać oliwy do ognia i jeszcze bardziej podgrzało atmosferę - opublikowało właśnie pierwsze zdjęcie z 8. sezonu "Gry o tron". Znajdują się na nim właśnie Jon i Daenerys. Czy ich uczucie przetrwa walkę o Westeros? Na rozwój wydarzeń musimy niestety jeszcze trochę poczekać.

Ostatni sezon "Gry o tron" ma bowiem ujrzeć światło dzienne dopiero w 2019 roku. Nie znamy natomiast dokładnej daty. Wiemy, że sezon składał się będzie z 6 odcinków, a prace nad nim trwały znacznie dłużej niż w przypadku poprzednich serii.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oglądaliście ostatni sezon "Gry o tron"? Jeżeli wam się podobał i nie możecie doczekać się kolejnego, cofnijcie się do najlepszych seriali 2017 roku. Warto zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów