"Gra o Tron": Elmo z "Ulicy Sezamkowej" odwiedza Westeros. Musisz to zobaczyć!

Tyrion Lannister w przeróbce serialu "Gra o Tron" z Elmo przygotowanym przez kanał "Sesam Street"
Fotografia: YouTube/Sesame Street

Tyrion i Cersei od dawna toczą ze sobą wojnę. W Westeros pojawił się ktoś, kto zamierza temu zaradzić! Tego bohatera już doskonale znamy z dzieciństwa. Pękamy ze śmiechu!

"Gra o Tron" ruszyła pełną parą z 8. sezonem. Za nami już 1. odcinek produkcji i musimy przyznać, że ostatni sezon serialu HBO zapowiada się niezwykle obiecująco. W sieci pojawiają się teorie związane z zakończeniem produkcji i całą fabułą sezonu. Można jednak natrafić również na zabawne treści związane z "Grą o Tron". Nas niezwykle rozbawiło najnowsze wideo związane z serialem, które niedawno pojawiło się w internecie. Musicie to zobaczyć!

Zobacz także: "Gra o Tron": Kim jest Nocny Król? Ten symbol z 1. odcinka daje nam do myślenia

"Gra o Tron": Elmo z "Ulicy Sezamkowej" w Westeros!

To wideo jest prawdziwą gratką nie tylko dla fanów "Gry o Tron", ale również dla tych, którzy wychowali się na kultowej "Ulicy Sezamkowej"! 

Elmo, jeden z bohaterów "Ulicy Sezamkowej", zawitał do Westeros. W filmie widzimy Muppeta, który próbuje rozwiązać konflikt między rodzeństwem - Cersei i Tyrionem Lannisterami.

Wasza dwójka powinna się szanować - próbuje przekonać ich Elmo.

Ostatecznie czerwony stworek zażegna konflikt między rodzeństwem. Pękamy ze śmiechu! 

Film został przygotowany przez twórców kanału "Sesame Street". Tego typu przeróbek jest więcej! Pojawił się również Ciasteczkowy Potwór, który zawitał do świata "Westworld". Zobaczcie to koniecznie!

Zobacz także: Oto najpopularniejsze i najnowsze filmy Disneya! TOP 50

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów