Kto zagra główną rolę w spin-offie "Gry o Tron"? Jej się nie spodziewaliśmy!

"Gra o Tron": Jon i Ygritte
Fotografia: HBO/Album/EAST NEWS

Prequel "Gry o Tron" będzie ogromną gratką dla fanów produkcji HBO. Wiemy już, kto zagra w nim główną bohaterkę! Tej aktorki się nie spodziewaliśmy.

Na tę informację długo czekaliśmy! HBO już dawno ogłosiło, że powstanie prequel "Gry o Tron". W nowej produkcji, którą platforma streamingowa tworzy w porozumieniu z Georgem R.R. Martinem, poznamy historię Westeros z czasów przed wydarzeniami z pierwszego sezonu serialu. Opowieść zostanie osadzona w erze Westeros podczas znanej nam doskonale Długiej Nocy, kiedy to po raz pierwszy pojawili się Biali Wędrowcy. Teraz HBO poinformowało, kto zagra główną rolę w spin-offie. Tej aktorki doprawdy się nie spodziewaliśmy! 

Naomi Watts w spin-offie "Gry o Tron"

Według najnowszych doniesień, główną rolę w serialu ma objąć Naomi Watts. Aktorka znana jest do tej pory z takich produkcji jak: "The Ring", "King Kong" oraz "Birdman". Nie wyobrażaliśmy sobie jej jednak w takiej produkcji, jaką jest "Gra o Tron". Jesteśmy bardzo ciekawi tego, jak wypadnie na ekranie. Watts ma zagrać arystokratkę, która skrywa mroczny sekret. Jak na razie więcej nie wiadomo na temat jej bohaterki. Twórcy owiali całą produkcję tajemnicą i zapewne skrupulatnie będą nas informować o kolejnych nowościach. 

Wstępna premiera serialu zaplanowana jest na 2020 rok, czyli mniej więcej na rok po zakończeniu ostatniego, 8. sezonu "Gry o Tron". Oczywiście jesteśmy zachwyceni tym faktem, że HBO postanowił zadośćuczynić nam zakończenie tej produkcji i stworzyć prequel. Ciekawi jesteśmy, czy Naomi Watts również podbije serca widzów, podobnie jak chociażby Emilia Clarke w roli Daenerys

Zobacz także: Co zrobiła Emilia Clarke, żeby dostać rolę w "Grze o Tron"? Jesteśmy w szoku!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oglądając jakiś serial całymi sezonami łatwo jest zżyć się z jego bohaterami. Są takie serialowe pary, które podbiły nasze serca i chcielibyśmy, żeby istniały naprawdę.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów