"Gra o Tron" 8: zobacz zwiastun 4. odcinka! Będzie się działo!

Cersei Lannister i Euron Greyjoy w scenie z 4. odcinka 8. sezonu serialu HBO "Gra o tron"
Fotografia: YouTube/GameofThrones

Za nami spektakularny 3. odcinek "Gry o Tron". Atmosfera w serialu rozkręca się. W najbliższych odcinkach dojdzie do finałowych potyczek.

Za nami 3. odcinek "Gry o tron", w którym odbyła się długo oczekiwana przez wszystkich fanów serialu HBO bitwa o Winterfell. Żyjący bohaterowie stanęli oko w oko z nieumarłymi. Mury jednego z największych zamków w Westeros nie przeszkodziły Nocnemu Królowi i jego armii w przedostaniu się do wnętrz twierdzy. Starcie z nieumarłymi należy już jednak do przeszłości, a bohaterowie, którzy przeżyli, będą musieli stoczyć finałową walkę o żelazny tron

Zobacz także: Wiemy, ile zarabiają aktorzy "Gry o tron". Te kwoty przyprawiają o zawrót głowy!

"Gra o tron" sezon 8, odcinek 4: co nas czeka? [uwaga spoilery z 3. odcinka]

W sieci pojawiła się zapowiedź 4. odcinka "Gry o tron". Sądząc po tym krótkim zwiastunie, najlepsze wciąż przed nami, choć nie da się ukryć, że pod względem technicznym 3. odcinek był spektakularny.

Bohaterowie pokonali armię nieumarłych, wciąż jednak są w niebezpieczeństwie. Cersei Lannister, która postanowiła nie przyłączyć się do walki z Nocnym Królem, czeka w Królewskiej Przystani na przybycie Daenerys, która od początku chciała zasiąść na żelaznym tronie.

Wygraliśmy wielką wojnę. Teraz wygramy ostatnią wojnę - mówi matka smoków w zapowiedzi.

W zwiastunie widzimy bohaterów, którzy przeżyli starcie z nieumarłymi. Zwycięsko z bitwy wyszedł również Duch - wilkor Jona i jeden smok Daenerys. Również armia, którą matka smoków zdobywała od pierwszego sezonu, jest mocno zdziesiątkowana po walce z Nocnym Królem i jego kompanią. Czy w związku z tym bohaterom uda się pokonać Cersei i Eurona? 

Musimy też pamiętać, że tuż przed bitwą o Winterfell Jon powiedział Daenerys, że to on jest prawowitym następcą żelaznego tronu. Czy między nimi też dojdzie do spięcia? A może jeszcze inni bohaterowie będą próbowali zawalczyć o władzę w Westeros?

Pretendentką do tego może być Sansa, która nie uznaje Daenerys jako królowej, a Cersei nienawidzi. Jej stronę może objąć Tyrion, który wciąż czuje do niej ogromną sympatię, o czym świadczyć może scena w podziemiach Winterfell. 

Jest też Arya, która ostatecznie pokonała Nocnego Króla. Jedno jest pewne, bitwa o Winterfell miała jedynie podgrzać nasze emocje w oczekiwaniu na finał serialu "Gra o tron".

Zobacz także: Piosenka z finałowego sezonu "Gry o tron" ma ukryte znaczenie?

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów