"Gra o Tron" 8: do sieci wyciekł opis pierwszego odcinka!

Maisie Williams jako Arya Stark w 8. sezonie serialu HBO "Gra o Tron"
Fotografia: HBO/Helen Sloan/BEEM/Beem/East News

"Gra o Tron" nadchodzi wielkimi krokami i wzbudza ogromne emocje. W sieci pojawił się spoiler 1. odcinka 8. sezonu serialu. HBO szybko zareagowało!

"Gra o Tron" już niedługo pojawi się na HBO, a twórcy skrupulatnie strzegą tajemnic związanych z finałem serialu. Okazuje się jednak, że i im zdarzają się wpadki. Ostatnio w sieci pojawiło się wideo, w którym opisana została fabuła pierwszego odcinka 8. sezonu "Gry o Tron". HBO szybko zareagowało i wideo zniknęło z internetu. Czujni fani produkcji zdążyli jednak spisać najważniejsze informacje, dzięki czemu możemy dowiedzieć się, czego powinniśmy się spodziewać po pierwszym odcinku finałowego sezonu.

Zobacz także: "Gra o Tron" 8 już niedługo w HBO! Wszystko, co powinieneś wiedzieć o finałowym sezonie serialu

"Gra o Tron" 8 odcinek 1: opis odcinka [uwaga spoiler]

Jak podaje Onet, choć wideo z opisem odcinka szybko zniknęło sieci, użytkownicy platformy Reddit zdążyli spisać najważniejsze informacje. To nieco zdenerwowało niektórych fanów serialu, którzy twierdzą, że nie po to czekali tyle czasu na ostatni sezon, żeby na trzy tygodnie przed premierą poznać szczegóły pierwszego odcinka. Znaleźli się jednak tacy, którzy te informacje traktują jako przedsmak całej zabawy.

Jeżeli należycie do tej drugiej grupy, przedstawiamy wam informacje, które można znaleźć obecnie na platformie Reddit. 

W pierwszym odcinku 8. sezonu "Gry o Tron" bohaterowie będą szykować się do walki z Nocnym Królem i jego armią. Żyjący członkowie rodu Starków, czyli Jon, Sansa, Arya i Bran zjednoczą się, a ten ostatni przekaże rodzeństwu informacje o Białych Wędrowcach. Arya spotka Ogara i Gendry'ego, a odcinek zakończy się atakiem Nocnego Króla na Siedem Królestw. 

Wiemy już, że w ostatnim sezonie "Gry o Tron" będzie się działo! Zwłaszcza, że będzie on liczył jedynie 6 odcinków, a ostatni zakończy całą opowieść stworzoną przez George'a R.R. Martina. O tym, czy internauci mieli rację co do fabuły pierwszego odcinka przekonamy się już 15 kwietnia - wtedy odbędzie się oficjalna premiera 8. sezonu na HBO

Zobacz także: "Gra o Tron": nowa zapowiedź i plakat 8. sezonu są makabryczne!

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów