Wiemy, kto umrze w 8. sezonie "Gry o Tron"! Szykujcie chusteczki

Katarzyna Leszczyńska 13.05.2018
"Gra o Tron": Daenerys Targaryen i Jon Snow
Fotografia: EAST NEWS

Uwielbiamy "Grę o Tron". Kochamy głównych bohaterów. Aż trudno powiedzieć, z którym z nich najtrudniej będzie się pożegnać...

Są takie seriale, do których widzowie bardzo się przywiązują. A jeszcze bardziej do ich bohaterów. Są też takie, w których nic już nas nie zdziwi – nawet śmierć głównego bohatera. I jest taki serial, który łączy to wszystko, stając się tym samym wyjątkowym. I zaskakuje nas od 2011 roku.

Zobacz także: Będzie spin-off "Gry o Tron". Twórcy wiedzą, że ta historia to studnia bez dna

"Gra o Tron", bo oczywiście o tym serialu mowa, ma rzeszę wiernych fanów, którzy po każdym odcinku oraz przed każdym sezonem, tworzą prawdziwe teorie spiskowe dotyczące swoich ulubionych bohaterów. Wiemy już, że na najnowszy i zarazem ostatni, 8. sezon "Gry o Tron", będziemy musieli poczekać do kwietnia 2019 roku. Aktorzy i producenci wciąż jednak podgrzewają emocje widzów.

Koniec "Gry o Tron" będzie bardzo emocjonalny

Aktorzy oczywiście nie mogą zdradzić zakończenia całej historii, niektórzy z nich zapytani jednak o to, czego możemy się spodziewać, zdradzili, że koniec będzie słodko-gorzki. Nikt z produkcji jak do tej pory nie zdradził, kogo tym razem postanowi zabić George R. R. Martin. W tej sprawie postanowił interweniować Taylor Larkin, naukowiec z bostońskiej firmy DataRobot, który stworzył skomplikowany algorytm wskazujący nam, czyjej śmierci powinniśmy się obawiać najbardziej.

Zobacz także: Wiadomo, z czego zrobione są peleryny bohaterów "Gry o Tron". Każdy może mieć ją w swoim domu

Algorytm bierze pod uwagę takie czynniki jak: płeć, wiek, ród, status społeczny oraz częstotliwość śmierci w rodzinie. Obliczenia wskazały, czyjej śmierci z obecnie żyjących bohaterów, powinniśmy się spodziewać w ostatnim sezonie "Gry o Tron".

Daenerys Targaryen – 83,77% szans na śmierć
Jaime Lannister – 72,91% szans na śmierć
Tyrion Lannister – 70,76% szans na śmierć
Bran Stark – 66,02% szans na śmierć
Cersei Lannister – 60,39% szans na śmierć
Jon Snow – 58,99% szans na śmierć
Euron Greyjoy – 54,95% szans na śmierć
Sansa Stark – 50,28% szans na śmierć
Arya Stark – 49,04% szans na śmierć
Gendry – 39,87% szans na śmierć

O tym, czy algorytm miał rację przekonamy się dopiero za jakiś czas. Jeżeli jednak jesteście fanami "Gry o Tron" wiecie doskonale, że w tym serialu wszystko może się wydarzyć.

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie seriale były najpopularniejsze w 2017 roku:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów