"Gra o Tron": co nas czeka w 5. odcinku? Nadchodzi ostatnia wojna [spoiler]

Kit Harington jako Jon Snow w 5. odcinku 8. sezonu serialu HBO "Gra o Tron"
Fotografia: YouTube/GameofThrones

Przed nami przedostatni odcinek "Gry o Tron" w całej historii serialu! W końcu dojdzie do ostatniej wojny, którą zapowiedziała Daenerys. Zwiastun zapowiada wielką bitwę!

Długo czekaliśmy na 8. sezon serialu "Gra o Tron", a już cztery odcinki za nami. Twórcy produkcji HBO stopniowo podgrzewają nasze emocje przed ostatnią walką. Zwłaszcza teraz, gdy w sieci ukazał się zwiastun 5. odcinka 8. sezonu "Gry o Tron". Zapowiada się bardzo dużo emocji i w końcu wiele rzeczy się rozstrzygnie. W zwiastunie możemy zobaczyć kilka scen z 5. odcinka, dzięki którym zarysowuje nam się w głowie pewna historia. Fabuła zaczyna zmierzać ku końcowi.

Zobacz także: Wiemy, ile zarabiają aktorzy "Gry o tron". Te kwoty przyprawiają o zawrót głowy!

"Gra o Tron" 8: zwiastun 5. odcinka [uwaga spoilery]

Już 4. odcinek 8. sezonu "Gry o Tron" był bardzo emocjonalny. Byliśmy świadkami wielu wzruszających pożegnań i podjęcia przez bohaterów znaczących decyzji, które mogą zaważyć na finale serialu. 

W 5. odcinku dojdzie do ostatecznego starcia, czyli zapowiadanej przez Daenerys "ostatniej wojny". Za reżyserię tego odcinka ponownie odpowiada Miguel Sapochnik, który ma już na swoim koncie sceny batalistyczne z "Gry o Tron", które zapadły nam w pamięci, jak: Bitwa Bękartów oraz Bitwa o Winterfell z Nocnym Królem. Już sam zwiastun pokazuje, że będzie się działo.

W zapowiedzi widzimy kadry z serialu, w tym zbliżenia na bohaterów, m.in.: Cersei, Eurona, Jona, Tyriona oraz Szarego Robaka. Co ciekawe, w zapowiedzi brakuje Daenerys! W pewnym momencie jednak Euron patrzy w niebo i ciekawi jesteśmy bardzo, co zobaczył, bo jego reakcja była niepewna. Czy właśnie tam znalazła się Daenerys na swoim smoku? A może coś innego zaskoczyło Greyjoya

O tym, co wydarzy się w ostatniej wojnie przekonamy się już w nocy z 12 na 13 maja lub podczas oficjalnej polskiej premiery 5. odcinka na HBO, w poniedziałek, 13 maja o godzinie 20:10. 

Zobacz także: Maisie Williams o scenie seksu z "Gry o Tron". Myślała, że to żart scenarzystów [spoiler]

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów