"Gra o Tron" ma swoje piwo! To kolejny trunek na cześć serialu

Peter Dinklage jako Tyrion w "Gra o Tron 8"
Fotografia: HBO/Ferrari Press/East News

"Gra o Tron 8" nadchodzi wielkimi krokami, a producenci podgrzewają nasze oczekiwania. Na rynku pojawiło się piwo na cześć serialu! I to bardzo mocne!

"Gra o Tron" to zjawisko, które zapisało się wielkimi zgłoskami w popkulturze. Nic więc dziwnego, że z myślą o fanach serialu HBO powstało wiele gadżetów. Możemy dostać oczywiście koszulki z poszczególnymi rodami, znane gry spersonalizowane pod fanów "Gry o Tron", a nawet trunki! Okazuje się, że z okazji nadchodzącej wielkimi krokami premiery 8. sezonu serialu powstało piwo "For The Throne", specjalnie dla fanów świata stworzonego przez George'a R.R. Martina.

Zobacz także: Mamy oficjalny zwiastun ostatniego sezonu "Gry o Tron"! Będzie się działo!

"Gra o Tron": piwo inspirowane serialem

8. sezon "Gry o Tron" już 15 kwietnia będzie miał premierę na HBO Go. Fani serialu nie mogą się doczekać jego finału. Dlatego też twórcy dawkują nam emocje, a marketingowcy widzą w tym okazję do stworzenia gadżetów dla fanów.

Piwo "For The Throne" zostało wydane przez Browar Ommegang. Nie jest pierwszym tego typu trunkiem stworzonym na cześć "Gry o Tron", jest jednak nieco inne od pozostałych. "For The Throne" to najmocniejsze piwo spośród wszystkich, które powstały do tej pory. Będzie miało aż 9,5% alkoholu! 

Zima nadeszła, mur runął i zbliża się ostateczna bitwa o Westeros. Tym browarem przekroczyliśmy granicę tradycyjnego warzenia piwa i kofermentacji tradycyjnych składników z sokami, która zwykle wykorzystywana jest do produkcji doskonałych win. Zadaliśmy sobie wiele trudu, by stworzyć naprawdę wyjątkowe, niepowtarzalne piwo - komentuje Doug Campbell, prezes Browaru.

Piwo "For the Throne" to limitowana edycja, która 8 marca pojawiła się w browarze Cooperstown w Nowym Jorku. Od kwietnia będzie można kupić piwo na terenie całych Stanów Zjednoczonych. W Polsce nie będzie dostępne. Jedno natomiast jest pewne - jeżeli finał serialu będzie tak mocny jak to piwo - będzie się działo!

Zobacz także: 5 seriali, których nie możemy się doczekać!

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów