"Gra o Tron: Ostatnia warta": zobacz zwiastun dokumentu HBO! Kiedy premiera?

Emilia Clarke i Kit Harington na planie serialu HBO "Gra o Tron"
Fotografia: Instagram/Emilia Clarke

"Gra o Tron" się kończy, ale HBO nie zostawiają fanów serialu z niczym! Przygotowali dla nas prawdziwą niespodziankę w postaci filmu dokumentalnego. Zobacz zwiastun.

Choć 8. sezon serialu "Gra o Tron" pozostawia wiele do życzenia, produkcja HBO wciąż pozostaje jedną z ulubionych widzów na całym świecie. Trudno się dziwić zatem, że wszyscy ubolewają nad tym, że to już koniec serialu. HBO postanowiło w związku z tym sprawić trochę radości widzom i przygotowało dla fanów "Gry o Tron" specjalny film dokumentalny. "Gra o Tron: Ostatnia warta" ukaże nam kulisy powstawania 8. sezonu produkcji. Zobacz zwiastun i sprawdź datę premiery!

Zobacz także: George R.R. Martin skończył prace nad książką? Tak twierdzi aktor z "Gry o Tron"!

"Gra o Tron: Ostatnia warta": zwiastun i data premiery dokumentu

Pożegnanie z ulubionymi bohaterami nigdy nie jest łatwe. Zwłaszcza w przypadku takiego serialu jak "Gra o Tron". I choć już są zapowiedziane prequele produkcji, HBO nie zostawia nas z niczym.

Już 26 maja na antenie HBO ukaże się dokument "Gra o Tron: ostatnia warta", w którym zobaczymy kulisy powstawania ostatniego sezonu. Sezonu, który może nie jest doskonały fabularnie, ale z pewnością nie można mu odmówić tego, że wizualnie jest naprawdę zjawiskowy. 

A co czeka nas w dokumencie? M.in. sceny, gdy aktorzy wspólnie czytają scenariusz, a także ich reakcja na ostatnią scenę w serialu! Już jakiś czas temu Kit Harington opowiadał, że w tym momencie nie mogli ukryć wzruszenia. Tego będziemy świadkami w filmie dokumentalnym. 

Dokument o 8. sezonie "Gry o Tron" został wyreżyserowany przez Jeanie Finlay. Zobaczcie zwiastun tego filmu!

Zobacz także: Jak w rzeczywistości wygląda aktor grający Nocnego Króla w "Grze o Tron"?

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów