"Gra o Tron": Sophie Turner skomentowała wpadkę z kubkiem ze Starbucksa!

Sophie Turner w czerwonej sukience wyjaśnia scenę z kubkiem z "Gry o Tron" w programie Jimmy'ego Fallona
Fotografia: YouTube/The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Kubek ze Starbucksa w "Grze o Tron" wzbudził niemałe poruszenie. Sophie Turner powiedziała, do kogo mógł należeć. Będziecie w szoku!

Za nami przedostatni odcinek serialu "Gra o Tron". Już w przyszłym tygodniu HBO opublikuje ostatni odcinek i tym samym zakończy całą historię stworzoną przez George'a R.R. Martina. My jednak wciąż wracamy wspomnieniami do 4. odcinka serialu i legendarnej już wpadki, która na długo zapadnie w pamięci wszystkich. Chodzi oczywiście o scenę z przyjęcia w Winterfell i stojący na stole kubek ze Starbucksa. Sophie Turner, czyli serialowa Sansa, skomentowała wpadkę twórców.

Zobacz także: Jak w rzeczywistości wygląda aktor grający Nocnego Króla w "Grze o Tron"? 

"Gra o Tron": Sophie Turner komentuje wpadkę z kubkiem ze Starbucksa

Kubek ze Starbucksa w "Grze o Tron" sprawił niemałe poruszenie. Najpierw Liam Cunningham, który w produkcji HBO gra Ser Davosa, zdradził, że kubek należał do Emilii Clarke. Serialowa Daenerys zdementowała jednak te doniesienia. Teraz do sprawy odniosła się Sophie Turner, czyli Sansa Stark.

Sophie Turner również twierdzi, że kubek należy do Clarke. Aktorka w żartobliwy sposób wyjaśniła całą historię w rozmowie z Jimmym Fallonem. Wszystko dlatego, że w odcinku pojawiło się wideo nagrane przez jej męża, Joe Jonasa, który twierdzi, że to właśnie Sophie jest odpowiedzialna za tajemniczy kubek. Następnie Fallon pokazał zdjęcie, na którym aktorka trzyma kubek z kawą!

Dlaczego trzymam ten kubek? To było w innej scenie! Wszyscy mamy takie same kubki, na wodę, herbatę i wszystkie inne napoje. Więc spójrzcie przed kim stoi kubek. Emilia Clarke - powiedziała Sophie.

Wszystko oczywiście jest powiedziane w sposób żartobliwy. Tajemnica kubka ze Starbucksa prawdopodobnie pozostanie niewyjaśniona.

Zobacz także: Wiemy, ile zarabiają aktorzy "Gry o Tron". Te kwoty przyprawiają o zawrót głowy!

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów