"Gra o Tron: Ostatnia warta": Powstaje pełnometrażowy film dokumentalny na HBO

Emilia Clarke jako Daenerys Targaryen na planie zdjęciowym serialu HBO "Gra o Tron"
Fotografia: Instagram/Emilia Clarke

"Gra o Tron" dobiega końca, ale HBO dba o swoich widzów. Na kanale pojawi się film przedstawiający powstawanie 8. sezonu kultowego już serialu.

"Gra o Tron" 8 nadchodzi wielkimi krokami. Ku wielkiemu zasmuceniu fanów, będzie to ostatni sezon kultowego serialu. HBO postanowiło jednak przygotować dla widzów niespodziankę na pożegnanie. Powstaje pełnometrażowy film dokumentalny "Gra o Tron: Ostatnia warta", który będzie kroniką powstawania ostatniego sezonu serialu. Wiemy, czego możemy się spodziewać i kiedy odbędzie się premiera najnowszej produkcji o "Grze o Tron". 

Zobacz także: "Gra o Tron": nowa zapowiedź i plakat 8. sezonu są makabryczne!

"Gra o Tron: Ostatnia warta": kiedy premiera?

Dokument o "Grze o Tron" to osobista kronika twórców, pokazująca powstawanie ostatniego sezonu "od kulis".

Jeanie Finlay, brytyjska twórczyni filmowa i jednocześnie reżyserka "Ostatniej warty", podążała wraz ze swoją ekipą za twórcami i obsadą serialu HBO. A im przyszło się zmagać z naprawdę wieloma przeciwnościami, zanim ukończyli 8. sezon. 

Produkcja ta nie jest tylko kroniką pracy na planie, to także zabawna i przejmująca historia, opowiedziana ze swadą i dużą dozą intymności, przedstawiająca słodko-gorzką prawdę o radości, jaką daje tworzenie świata i smutku towarzyszącym konieczności pożegnania się z nim - podaje Onet.

Film "Gra o Tron: Ostatnia warta" będzie dostępny oczywiście na kanale HBO i na platformie HBO Go. Premiera dokumentu odbędzie się 27 maja 2019 roku.

Zobacz także: "Gra o Tron" 8 już niedługo w HBO! Wszystko, co powinieneś wiedzieć o finałowym sezonie serialu

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów