Kit Harington zmagał się z depresją! Wszystko przez "Grę o Tron"

Kit Harington jako Jon Snow w serialu HBO "Gra o Tron"
Fotografia: HBO/Kobal/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Fani są zasmuceni, że 8. sezon "Gry o Tron" będzie ostatnim. Okazuje się, że Kit Harington odetchnął z ulgą na myśl o tym. Aktor długo zmagał się z depresją.

Już niedługo rusza 8. sezon "Gry o Tron". Jedną z głównych ról w serialu HBO gra Kit Harington, który wciela się w postać Jona Snowa. "Gra o Tron" wszystkim aktorom, którzy w niej wystąpili, przyniosła ogromną popularność. Również Harington musiał w pewnym momencie zderzyć się ze skutkami popularności. Aktor teraz w jednym z wywiadów opowiedział o tym, jak bardzo przytłoczyła go sława. Okazuje się, że Kit Harington cierpiał na depresję.

Zobacz także: "Gra o Tron" 8 już niedługo w HBO! Wszystko, co powinieneś wiedzieć o finałowym sezonie serialu  

"Gra o Tron": Kit Harington cierpiał na depresję przez rolę w serialu [uwaga spoiler]

Jon Snow to jeden z niewielu bohaterów, którzy są w serialu "Gra o Tron" od samych początków i nadal żyją. Jego bohater w 5. sezonie zginął co prawda, jednak udało się go przywrócić do życia za pomocą magii. Właśnie w tym momencie aktor musiał zmierzyć się z załamaniem.

Ludzie krzyczą na ciebie na ulicy: "Jesteś martwy?", a jednocześnie musisz jakoś wyglądać. Wszystkie twoje nerwice - a ja jestem neurotyczny jak każdy aktor - zaczynają być wyostrzone... To nie był dobry czas w moim życiu. Oczekiwano, że muszę czuć się jak najszczęśliwsza osoba na świecie, a ja tak naprawdę czułem się bezbronny - powiedział Kit w rozmowie z "Vanity Fair".

Aktor przyznał, że zainteresowanie jego osobą, które wzrastało z sezonu na sezon, doprowadziło do tego, że zamknął się w sobie i musiał uczęszczać na terapię.

Nie czułem się bezpiecznie i nie rozmawiałem z nikim. Powinienem być bardzo wdzięczny za to, co mam, ale czułem się zaniepokojony tym, czy potrafię w ogóle grać... To tak, jakbyś był na imprezie, która staje się coraz lepsza. W pewnym momencie docierasz do takiego momentu, że nie może być już lepiej. Nie wiesz, co mógłbyś jeszcze zrobić - powiedział.

Jak się okazuje, choć fani "Gry o Tron" są przerażeni tym, że HBO zamierza zakończyć produkcję na 8. sezonie, aktorzy mogą w końcu odetchnąć z ulgą. A na pewno sam Harington.

Podczas ostatniego sezonu czułem, że jesteśmy zmęczeni. Myślę, że tak było, bo wszyscy widzieli już zbliżający się koniec - przyznał aktor. 

Czekacie na ostatni sezon "Gry o Tron"? Jesteśmy bardzo ciekawi, jak zakończy się ta emocjonująca historia.

Zobacz także: "Gra o Tron": nowa zapowiedź i plakat 8. sezonu są makabryczne!

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów