"Gra o Tron": fani serialu domagają się nowej wersji 8. sezonu!

Emilia Clarke jako Daenerys Targaryen na koniu w serialu HBO "Gra o Tron"
Fotografia: HBO/BSkyB/Kobal/REX Features/East News

Fani "Gry o Tron" są rozczarowani 8. sezonem serialu! Żądają od twórców stworzenia finałowego sezonu produkcji od nowa. Każdy może podpisać się pod ich petycją.

8. sezon serialu "Gra o Tron" jest jednym z najdłużej oczekiwanych seriali ostatnich lat. HBO zapowiadało, że zakończenie produkcji będzie spektakularne! Okazuje się jednak, że są to najgorzej ocenione przez widzów odcinki w historii całej "Gry o Tron". Zwłaszcza ostatni, 5. odcinek, w którym doszło do długo zapowiadanej "ostatniej wojny". 8. sezon nie podoba się fanom serialu do tego stopnia, że postanowili przygotować petycję o stworzenie go od nowa

Zobacz także: "Gra o Tron": dali córkom na imię Khaleesi. Po ostatnim odcinku są rozczarowani? [spoiler]

"Gra o Tron": fani domagają się nowej wersji 8. sezonu

Przed nami 6. odcinek, który jednocześnie będzie finałowym odcinkiem 8. sezonu "Gry o Tron". Nie zapowiada się jednak niestety na to, żeby opnie widzów co do finałowego sezonu miały się zmienić.

Fani "Gry o Tron" mają nadzieję, że duża ilość podpisów pod ich petycją, skusi HBO do stworzenia ostatniego sezonu od nowa. Już sam jej tytuł "Remake 8. sezonu "Gry o Tron" z kompetentnymi scenarzystami" wbija szpilę twórcom serialu, a przede wszystkim scenarzystom D.B. Weissowi i Davidowi Benioffowi.

Podpisz petycję fanów "Gry o Tron" o stworzenie 8. sezonu na nowo!

Jak na razie stacja nie odniosła się do pomysłu widzów. Pod petycją natomiast pojawia się coraz więcej głosów. Widzowie chcą uzbierać 500 tysięcy głosów. Obecnie jest już ich ponad 300 tysięcy. 

Zobacz także: "Gra o Tron: Ostatnia warta": zobacz zwiastun dokumentu HBO! Kiedy premiera?

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów