Jak będą wyglądać ostatnie odcinki "Gry o Tron"? Wygadała się Emilia Clarke!

Katarzyna Leszczyńska 25.05.2018
Gra o Tron: Emilia Clarke jako Daenerys Targaryen
Fotografia: YouTube/GameofThrones

Premiera 8. i ostatniego sezonu "Gry o Tron" zaplanowana jest na kwiecień 2019 roku. Aktorzy jednak już podgrzewają atmosferę przed wielkim finałem.

W kwietniu 2019 roku premierę będzie miał ostatni sezon "Gry o Tron" – serialu uwielbianego na całym świecie, nie tylko przez fanów fantastyki. Wszyscy z zapartym tchem czekają na dalsze losy ich ulubionych bohaterów, które zapowiadają się naprawdę emocjonująco. W dodatku jedna z głównych aktorek, Emilia Clarke, czyli kochana przez wszystkich Daenerys Targaryen, uchyliła rąbka tajemnicy.

Zobacz także: Wiemy, kto umrze w 8. sezonie "Gry o Tron"! Szykujcie chusteczki

Choć twórcy starają się, żeby żadne wątki ostatniego sezonu "Gry o Tron" nie ujrzały światła dziennego, aktorzy od pewnego czasu obiecują naprawdę mocne wrażenia. Wszystko jest strzeżone do tego stopnia, że gwiazdom serialu na planie nawet nie wolno używać telefonów. Ostatnio Emilia Clarke postanowiła uchylić rąbka tajemnicy co do ostatniej sceny z udziałem Daenerys.

To mnie naprawdę roz*ebało… Świadomość, że będzie to ostatni posmak postaci Daenerys – powiedziała Clarke.

Aktorka zdradziła, że w ostatnim odcinku z jej udziałem wystąpi u boku Sophie Turner, która wciela się w postać Sansy oraz Maisie Williams, grającej Aryę. Widzimy zatem, że Starkowie i Targaryenowie znów namieszają w kolejnym sezonie. Czy to właśnie one zostaną do samego końca? A co z Jonem? Przekonamy się zapewne dopiero w przyszłym roku.

Zobacz także: Będzie spin-off "Gry o Tron". Twórcy wiedzą, że ta historia to studnia bez dna

Zobaczcie w poniższej galerii najlepsze seriale 2017 roku:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów