"Gra o Tron": historia z Duchem zasmuciła fanów. To schronisko zrobiło zbiórkę dla wilkora Jona! [spoiler]

Kit Harington jako Jon Snow w serialu HBO "Gra o Tron"
Fotografia: Album Online/East News

Niezwykła akcja schroniska! Wykorzystali historię z Duchem z serialu HBO "Gra o Tron", żeby pomóc potrzebującym pupilom! 

4. odcinek 8. sezonu "Gry o Tron" był bardzo emocjonalny, ze względu na pożegnania pomiędzy bohaterami, które zostały ukazane na ekranie. Jednym z tych najbardziej emocjonalnych rozstań był moment, gdy Jon Snow oddał swojego wilkora - Ducha - w opiekę Tormundowi. Dziki ma wraz ze zwierzęciem wyruszyć na Północ. Fani serialu "Gra o Tron" są niepocieszeni rozwinięciem tego wątku. Zwłaszcza, że pożegnanie Jona z Duchem było dalekie od oczekiwań widzów.

Zobacz także: "Gra o Tron": Co nas czeka w 5. odcinku? Nadchodzi ostatnia wojna [spoiler]

"Gra o Tron": schronisko zorganizowało zbiórkę dla wilkora Jona Snowa! 

Schronisko w Chrcynnie postanowiło wykorzystać kontrowersyjny wątek z 4. odcinka ostatniego sezonu "Gry o Tron". Tym samym zorganizowało zbiórkę pieniędzy "Wsparcie dla Ducha". Wszystko oczywiście w szczytnym celu.

Zbiórka wystartowała na portalu Ratujmyzwierzaki.pl. Wszystkie pieniądze na nią wpłacone zostaną przekazane dla psów ze schroniska w Chrcynnie. 

Północ dostała nieźle w kość. Smoki Daenerys wyjadły wszystkie zapasy ze spichlerzy, a u Tormunda widoczne były początki stanu depresyjnego. To wszystko sprawiło, że od premiery czwartego odcinka martwimy się o pełen brzuszek wilkora, który dzielnie walczył z umarlakami, co było widać na jego białym futerku. Sypnij złotem jak Lannisterowie, zawstydź Złotą Kompanię i wstąp do armii RatujmyZwierzaki - możemy przeczytać w opisie zbiórki.

Zbiórka potrwa do 14 maja 2019 roku. Naszym zdaniem pomysł jej autorów był rewelacyjny! Już na dwa dni po rozpoczęciu zbiórki udało się odłożyć aż 12 tysięcy złotych!

Zobacz także: Wiemy, ile zarabiają aktorzy "Gry o Tron". Te kwoty przyprawiają o zawrót głowy!

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów