"Gra o Tron" 8: są już pierwsze reakcje po premierze! Zobacz opinie zagranicznych mediów

Emilia Clarke w szarej sukni na oficjalnej premierze 8. sezonu serialu HBO "Gra o Tron"
Fotografia: Nancy Rivera/SplashNews.com/East News

8. sezon "Gry o Tron" już 15 kwietnia w HBO, a w sieci pojawiły się pierwsze opinie o serialu HBO. Jesteście ciekawi, co myślą zagraniczni dziennikarze?

"Gra o Tron" 15 kwietnia powraca z 8. sezonem, który zakończy całą historię stworzoną przez George'a R.R. Martina. Kilka dni temu w Nowym Jorku odbyła się oficjalna premiera ostatniego sezonu "Gry o Tron", na której byli obecni wszyscy aktorzy z produkcji. Dzięki temu w zagranicznych mediach pojawiły się pierwsze opinie o ostatnim sezonie serialu. Jak 8. sezon serialu HBO oceniają zachodnie media i czego możemy się po nim spodziewać?

Zobacz także: "Gra o Tron" 8 już niedługo w HBO! Wszystko, co powinieneś wiedzieć o finałowym sezonie serialu

"Gra o Tron" 8: opinie o ostatnim sezonie serialu

Już w nocy z 14 na 15 kwietnia na HBO GO pojawi się 8. sezon "Gry o Tron". Ostatnie dni do premiery upływają nam w ogromnym oczekiwaniu. Zwłaszcza, że w mediach pojawiły się pierwsze opinie na temat ostatniego sezonu serialu. Goście, którzy pojawili się na oficjalnej premierze, podzielili się swoimi opiniami na Twitterze.  

Niektórzy redaktorzy z zachodnich mediów zdecydowali się też napisać pierwsze recenzje ostatniego sezonu serialu. Niektórzy twierdzą, że 8. sezon jest niesamowity!

Właśnie obejrzałem premierę 8. sezonu "Gry o Tron". Coś fantastycznego. Tyle spotkań bohaterów. Kilka pełnych rozmachu sekwencji. Coś więcej niż ustawianie pionków na resztę sezonu. Dzieje się dużo ważnych rzeczy w naprawdę satysfakcjonujący sposób - napisał James Hibberd z "Entertainment Weekly". 

Dziennikarka "The Telegraph", Jane Mulkerrins, twierdzi, że twórcy od razu przeszli do akcji, choć w pierwszym odcinku nie ma jeszcze zjawiskowych bitew. Jej zdaniem szykuje się naprawdę mroczny i brutalny sezon. Redaktorka strony "Hidden Remote" napisała natomiast, że w 1. odcinku dzieje się tyle rzeczy, że nie sposób wszystko ogarnąć od razu. My już nie możemy się go doczekać!

Zobacz także: "Gra o Tron": scenarzysta podpowiada, które odcinki warto obejrzeć przed 8 sezonem 

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów