"Gra o Tron": nowa zapowiedź i plakat 8. sezonu są makabryczne!

Kit Harington jako Jon Snow w serialu HBO "Gra o Tron" 8
Fotografia: Instagram/Kit Harington

Twórcy "Gry o Tron" wiedzą, jak podgrzać atmosferę przed premierą 8. sezonu serialu! W sieci pojawił się makabryczny teaser i plakat.

Serial "Gra o Tron" 8 swoją premierę na HBO będzie miał już 15 kwietnia! Podczas gdy wydawało nam się, że producenci niczym już nas nie zaskoczą, oni, na kilka dni przed pierwszym odcinkiem ostatniego sezonu, podgrzewają atmosferę jeszcze bardziej! W sieci pojawiła się właśnie nowa zapowiedź ostatniego sezonu serialu, a także nowy plakat, który zapowiada prawdziwą rzeź! Zresztą, właśnie za to w końcu kochamy "Grę o Tron"! Zobaczcie sami!

Zobacz także: "Gra o Tron" 8 już niedługo w HBO! Wszystko, co powinieneś wiedzieć o finałowym sezonie serialu

"Gra o Tron" 8: nowa zapowiedź i plakat na kilka dni przed premierą

Twórcy "Gry o Tron" na początku nie byli przekonani do publikowania zapowiedzi ostatniego sezonu serialu. Byli też bardzo czujni w zdradzaniu szczegółów, ponieważ nie chcieli powiedzieć zbyt wiele. Ostrożnością musieli też wykazywać się sami aktorzy, dla których niektóre zobowiązania wobec HBO były bardzo uciążliwe.

Nowy teaser 8. sezonu "Gry o Tron" przedstawia krajobraz po bitwie. A dokładnie zniszczone Winterfell, czyli dotychczasową siedzibę rodu Starków. Wszystko przykryte jest śniegiem, a w poszczególnych kadrach widzimy znaki charakterystyczne dla naszych ulubionych bohaterów, jak dłoń Jaimego Lannistera, czy miecz Jona Snowa

To jednak nie wszystko! Przerażające wideo zostało przez twórców uzupełnione makabrycznym plakatem, który przedstawia prawdziwą rzeź! Zobaczcie sami! Czy właśnie tego możemy spodziewać się po ostatnim sezonie? Już po obejrzeniu zapowiedzi odczuwamy szybsze bicie serca.

Zobacz także: "Gra o Tron: Ostatnia warta": Powstaje pełnometrażowy film dokumentalny na HBO

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów