"Gra o Tron": kim jest Nocny Król? Ten symbol z 1. odcinka daje nam do myślenia [uwaga spoiler]

Nocny Król w kadrze z serialu HBO "Gra o Tron"
Fotografia: HBO/Kobal/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Fani "Gry o Tron" są niezastąpieni! Tylko oni potrafią snuć takie teorie. Po 1. odcinku 8. sezonu serialu nie mają wątpliwości co do tego, kto jest Nocnym Królem.

Tyle czekaliśmy i nareszcie jest! "Gra o Tron" powróciła z 8. sezonem na antenę HBO. 1. odcinek był bardzo symboliczny i znalazło się w nim wiele nawiązań do wcześniejszych sezonów. W pewnym momencie jednak na ekranach pojawił się również symbol pozostawiony dla żywych przez Nocnego Króla. W sieci pojawiła się teoria, jakoby miał on wskazywać na to, kim w rzeczywistości jest Nocny Król. Myślicie, że może to mieć coś wspólnego z rzeczywistością?

Zobacz także: Kit Harington opowiedział, jak zareagował na widok Emilii Clarke!

"Gra o Tron 8": Kim jest Nocny Król? [uwaga spoiler]

W 1. odcinku 8. sezonu "Gry o Tron" pojawił się tajemniczy symbol. Chodzi o scenę, gdy Tormund i reszta bohaterów, którzy zostali, żeby strzec Muru, znaleźli na ścianie spiralę z ludzkich członków, na środku której przybite były zwłoki dziecka.

Ten moment przykuł uwagę fanów "Gry o Tron", którzy doszukują się w nim ukrytej symboliki. Jak przypomina portal "Na ekranie", podobna spirala po raz pierwszy pojawiła się w 3. sezonie serialu w postaci zwłok koni. Wówczas natknęli się na nią Jon i Mance. Tego typu symbol pojawił się też w 6. sezonie, w odcinku o genezie Nocnego Króla.

Teraz widzowie doszukują się skojarzeń z nim związanych. Ich zdaniem w nowej spirali można dostrzec trzy głowy smoka z jednej strony, a z drugiej jego ogony. Zdaniem fanów "Gry o Tron" to może symbolizować, że Nocny Król był jednym z... Targaryenów. Zgadzacie się z tą teorią?

Zobacz także: "Gra o Tron: Ostatnia warta": Powstaje pełnometrażowy film dokumentalny na HBO  

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów