"Gotowe na wszystko" wrócą na ekrany?! Scenarzysta serialu rozwiewa wątpliwości

"Gotowe na wszystko" scena z serialu
Fotografia: DANNY FELD/Everett Collection/East News

"Gotowe na wszystko" to kultowy serial. Fani produkcji chcieliby, żeby powrócił. Scenarzysta postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości. Co dalej z serialem?

"Gotowe na wszystko" to amerykański serial, który cieszył się niezwykłą popularnością również w Polsce. Telewizja ABC emitowała odcinki produkcji w latach 2004-2012. Przez 8 lat widzowie bardzo zżyli się z bohaterkami serialu, w związku z czym bardzo chcieliby, żeby serial znów pojawił się na srebrnym ekranie. Scenarzysta produkcji, Marc Cherry, postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości i powiedział, czy możemy liczyć na nowe odcinki "Gotowych na wszystko".

Zobacz także: Wspaniała wiadomość dla fanów "Seksu w wielkim mieście". Powstanie kontynuacja kultowego serialu!

"Gotowe na wszystko" wrócą do telewizji?!

Na powroty niektórych seriali czekamy z zapartym tchem. Już niedługo na srebrnym ekranie ponownie pojawi się "Plotkara". Wraca także "Beverly Hills 90210", a w mediach pojawiały się również informacje, że powstaną nowe odcinki "Seksu w wielkim mieście"

Nic więc dziwnego, że fani "Gotowych na wszystko" również chcieliby ponownie zobaczyć swoją ulubioną produkcję. Scenarzysta serialu postanowił rozwiać jednak wszelkie wątpliwości.

Napisałem 180 odcinków "Gotowych na wszystko", w przeciwieństwie do "Seksu w wielkim mieście", który również był w telewizji kablowej, a nie osiągnął takiego wyniku. Czuję, że to skończyłem. Teraz znalazłem nową drogę do przekazania wielu tematów, których nie wyczerpałem - mówi Cherry.

Marc Cherry nawiązał tym samym do swojego nowego serialu, "Why Women Kill", który opowiada o trzech kobietach, żyjących w różnych epokach. Z pewnością będzie równie wciągający jak "Gotowe na wszystko". A z kultowym serialem musimy się chyba na dobre pożegnać. 

Zobacz także: "Why Women Kill" to nowy serial twórców "Gotowych na wszystko". Zobacz zwiastun i sprawdź datę premiery

"Plotkara" już niedługo powróci z zupełnie nową obsadą. Zobaczcie, jak dziś wyglądają aktorzy, którzy grali w oryginale serialu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów