Małgorzata Kożuchowska przeszła niesamowitą metamorfozę! Są pierwsze kadry z filmu "Gierek"

Małgorzata Koźuchowska uśmiechnięta w jeansach, czerwonym golfie i szarym płaszczu
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Kożuchowska wcieli się w postać żony Edwarda Gierka. Do tej roli przeszła niesamowitą metamorfozę!

Film "Gierek" budzi ogromne emocje jak na polski film biograficzny! Nie dość, że opowie historię I sekretarza KC PZPR, to jeszcze główne role w produkcji zagrają aktorzy, których nie spodziewaliśmy się w niej ujrzeć. Już sam Michał Koterski jako Edward Gierek robi wrażenie, ale teraz możemy podejrzeć też, jak będzie wyglądała jego żona. Małgorzata Kożuchowska wcieli się w postać Stanisławy Gierek i tym samym przeszła do tej roli ogromną metamorfozę! Zobaczcie pierwsze kadry z filmu!

Zobacz także: Michał Koterski przytył 17 kg do nowej roli. Zmienił się nie do poznania!

"Gierek": Kożuchowska jako pierwsza dama PRL. Niesamowita metamorfoza!

O tym, że Małgorzata Kożuchowska wcieli się w postać żony Edwarda Gierka, wiemy już od pewnego czasu. Teraz jednak dowiedzieliśmy się, jak będzie wyglądać! 

Okazuje się, że aktorka miała poważne wątpliwości, czy jest dobrym wyborem, jeżeli chodzi o tą konkretną postać.

Bardzo się ucieszyłam, kiedy dostałam propozycję zagrania Stasi Gierkowej. W końcu rola pierwszej damy PRL to nie lada gratka. Kiedy sięgnęłam po materiały archiwalne, pojawiły się wątpliwości - trudno dostrzec między nami podobieństwo - powiedziała aktorka w rozmowie z producentami filmu.

Okazuje się, że twórcy mieli dokładny plan na to, żeby to właśnie Małgosia zagrała żonę sekretarza. Tym samym przekonali ją do tego pomysłu.

Podzieliłam się tymi wątpliwościami z producentami i reżyserem. Panowie rozwiali moje obawy: "W naszej filmowej opowieści Stasia ma twoje oczy, figurę i temperament". Na planie panuje wspaniała, niemalże rodzinna atmosfera i przyznam, że pokochałam już stylizacje i fryzury z lat 70. - dodała Kożuchowska.

Trzeba przyznać, że w tym wydaniu prezentuje się nietypowo, ale równie dobrze! Zobaczcie sami pierwsze nagrania z filmu, które udostępnił producent na YouTubie. 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska zdradziła, jakiego kremu używa do codziennej pielęgnacji. Kosmetyk kosztuje niecałe 20 zł!

Te seriale w latach 90. Polacy kochali! Zobacz TOP 15 pamiętnych tytułów. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów