"Futro z misia" - gwiazdorska obsada w nowym zwiastunie komedii!

"Futro z misia" plakat filmu
Fotografia: Materiały prasowe/Monolith Films

Ekipa filmu "Chłopaki nie płaczą" wraca w zupełnie nowej komedii! "Futro z misia" to produkcja z iście gwiazdorską obsadą. Zobacz zwiastun i sprawdź datę premiery.

Nadchodzi nowa polska komedia z gwiazdorską obsadą. "Futro z misia" to film o przekręcie prawie doskonałym, w którym zobaczymy ekipę doskonale nam już znaną z kultowej produkcji pt. "Chłopaki nie płaczą". W sieci od jakiegoś czasu pojawiały się przecieki dotyczące komedii stworzonej przez Michała Milowicza, teraz jednak otrzymaliśmy ponad 2-minutowy zwiastun. I już on sam rozbawił nas do łez! Kiedy premiera "Futra z misia"?

Zobacz także: Justyna Steczowska w polskiej komedii "Jak poślubić milionera"! Zagra u boku Wieniawy, Sochy i Foremniak

"Futro z misia": obsada, fabuła

Komedia "Futro z misia" opowie o Nerwowym, który jest bossem podhalańskiej mafii. Jak sama ksywka mężczyzny mówi, nie należy on do najbardziej cierpliwych osób na świecie. Oliwy do ognia dolewa nieudana akcja, podczas której ludzie Nerwowego podczas brawurowej akcji kradną 120 kg ziołowej herbatki z komisariatu w Tczewie. Po co gangsterom ziołowa herbatka? Ano właśnie...

Okazuje się, że mężczyźni byli przekonani, że czeka na nich marihuana. Sami wylądowali z ziółkami, tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości towarem. Jedno jest pewne, z tego wyjdzie ogrom śmiesznych sytuacji! Zwłaszcza patrząc na obsadę filmu.

W "Futrze z misia" występują m.in.: Cezary Pazura, Michał Milowicz, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Przemysław Sadowski, Izabella Miko, a nawet... Sławomir, którego rola rozbawi widzów do łez. Na ekranie pojawią się także: Elżbieta Romanowska, Piotr Gąsowski, Bohdan Łazuka, Wiktoria Gąsiewka, Adam Zdrójkowski oraz Marek Siudym

"Futro z misia": premiera, zwiastun

"Futro z misia" na ekrany kin wejdzie 25 grudnia! To niezwykły prezent świąteczny dla wszystkich fanów polskich komedii, zwłaszcza "Chłopaki nie płaczą". Poniżej możecie zobaczyć przezabawny zwiastun filmu.

Zobacz także: Na co wybrać się do kina w listopadzie? Oto najciekawsze premiery!

Jeśli pamiętasz stare, polskie komedie to ten quiz jest właśnie dla ciebie! Sprawdź, czy wiesz z jakich filmów pochodzą te kadry.

Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz polskie komedie? Spróbuj je rozpoznać po jednym kadrze!

Kadr  z filmu
Fotografia: Youtube.com/StudioFilmoweKadr

1. Główni bohaterzy budzą sie po wojnie w świecie pozbawionym mężczyzn. Z jakiego filmu pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów