Ekipa filmu "Chłopaki nie płaczą" wraca na ekrany! Zobacz zwiastun komedii "Futro z misia"

Mirosław Zbrojewicz w kadrze z filmu "Futro z misia"
Fotografia: YouTube/Monolith Films

Ekipa filmu "Chłopaki nie płaczą" wraca na ekrany w nowej komedii Michała Milowicza. To będzie iście gangsterska opowieść ze wspaniałą dawką poczucia humoru. Kiedy premiera?

O tym, że "Chłopaki nie płaczą" znów pojawią się na ekranie wiemy od dłuższego czasu. Ekipa kultowego filmu ponownie zebrała się na planie filmowym, żeby stworzyć dla nas zupełnie nową komedię, "Futro z misia". Będzie to produkcja o przekręcie doskonałym, w której dobry humor będzie postawiony na pierwszym miejscu. Pojawią się znani nam już doskonale bohaterowie, jak również zupełnie nowe twarze. Już niedługo premiera, a my dostaliśmy właśnie zwiastun filmu.

Zobacz także: 40 najlepszych polskich komedii wszech czasów

"Futro z misia": zwiastun i premiera 

"Futro z misia" opowie o bossie podhalańskiej mafii. Jego ksywa to Nerwowy i ma to naprawdę wiele wspólnego z jego charakterem. Teraz jednak Nerwowy ma prawdziwy powód do wściekłości.

Ludzie Nerwowego przez przypadek ukradną z tczewskiego komisariatu 120 kilogramów ziołowej herbatki. Ich celem miała być marihuana, jednak ktoś ubiegł zakopiańskich gangsterów. "Trawka" znajduje się natomiast na Pomorzu. Wychodzi zatem, że będzie to prawdziwa polska komedia od Pomorza aż po Tatry.

W filmie wystąpi ekipa znana nam doskonale z komedii "Chłopaki nie płaczą": Olaf LubaszenkoCezary Pazura, Michał Milowicz, Mirosław Zbrojewicz, Edward Lubaszenko oraz Bohdan Łazuka. Oprócz nich na ekranie wystąpią m.in.: Sławomir, Izabela Miko, Przemysław SadowskiKrzysztof Kwiatkowski, Elżbieta Romanowska, Piotr Gąsowski, Jacek Kopczyński, Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski oraz Marek Siudym.

"Futro z misia" to będzie prawdziwy prezent świąteczny dla fanów polskich komedii. Premiera filmu zaplanowana została bowiem na 25 grudnia. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "Futra z misia".

Zobacz także: Najlepsze komedie w historii kina. TOP 40

Specjalnie dla fanów filmu "Chłopaki nie płaczą" przygotowaliśmy quiz wiedzy. Koniecznie weź udział w naszej zabawie i sprawdź, ile pamiętasz z tej kultowej, polskiej komedii.

Film z kultowej, polskiej komedii "Chłopaki nie płaczą".
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz komedię "Chłopaki nie płaczą"? Quiz dla prawdziwych fanów

Film z kultowej, polskiej komedii "Chłopaki nie płaczą".

1. Kto wcielił się w rolę Freda?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów