Wielki hit brytyjskiej telewizji w końcu w Polsce! Gdzie będzie można obejrzeć "Fleabag"?

"Fleabag": scena ze zwiastuna serialu BBC
Fotografia: YouTube/BBC Three

Brytyjski serial "Fleabag" będzie dostępny w Polsce! Jego polski tytuł to "Współczesna dziewczyna". Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć odcinki tej produkcji?

W Wielkiej Brytanii był tegorocznym absolutnym numerem jeden wśród seriali. Nic więc dziwnego, że otrzymał aż 11 nominacji do nagród Emmy, z czego zdobył aż 6 statuetek. Serial "Fleabag", bo o nim mowa, do tej pory nie był dostępny w polskiej telewizji. Na próżno było go też szukać na najpopularniejszych w naszym kraju platformach streamingowych jak Netflix i HBO. Teraz będzie ogólnodostępny i będą mogli go obejrzeć nawet posiadacze zwykłych kablówek.

Zobacz także: "Beverly Hills 90210" wraca do Polski! Wiemy, kiedy i gdzie obejrzymy nowe odcinki serialu

"Fleabag": brytyjski hit serialowy w Polsce

"Fleabag" to jeden z najpopularniejszych seriali brytyjskich tego roku. Do tej pory polscy widzowie mogli oglądać go wyłącznie na Amazon Prime TV. Ci, którzy nie posiadają dostępu do platformy, nie mieli jednak takiej możliwości. A platforma Amazona nie jest zbyt popularna w naszym kraju.

Teraz jednak każdy z nas będzie mógł go obejrzeć! "Fleabag" będzie wyświetlany na kanale TVN Style. Niestety, jak na razie nie znalazł miejsca w prime time'ie. Na początek będzie wyświetlany w nocy, o godzinie 00:25. Pierwszy odcinek pokazany zostanie w nocy z piątku na sobotę 5 października. Polski tytuł produkcji to "Współczesna dziewczyna".

"Współczesna dziewczyna": o czym jest ten serial?

"Współczesna dziewczyna" to komediodramat, przedstawiający historię Fleabag, dziewczyny, która po tragicznych wydarzeniach próbuje poukładać sobie życie na nowo. Wszystkie porażki odreagowuje przypadkowym seksem i licznymi związkami. I choć jej losy są raczej dramatyczne, perypetie Fleabag w wielu momentach rozbawiają widzów do łez.

W serialu występują m.in.: Phoebe Waller-Bridge, Bill Peterson, Olivia Colman oraz Andrew Scott.

Zobacz także: 5 seriali, których nie możesz przegapić tej jesieni!

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów