Film o Annie Przybylskiej jednak nie powstanie? Media podają sensacyjny powód

Katarzyna Leszczyńska 24.11.2017
Anna Przybylska
Fotografia: Instagram/Anna Przybylska

Co się stało?

Od ponad roku głośno jest na temat filmu, który miałby przedstawić życiorys Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku. Jej fani na pewno chcieliby poznać szczegóły z życia ulubionej gwiazdy. Zwłaszcza, że Przybylska była uwielbiana przez wielu Polaków. Okazuje się jednak, że film o jej życiu na razie nie powstanie.

Reżyserem filmu „Gwiazdaogłoszono Radosława Piwowarskiego, który odkrył talent Przybylskiej w latach dziewięćdziesiątych. Aktorka zagrała u niego w „Ciemnej stronie Wenus”, następnie reżyser zaangażował jej do serialu „Złotopolscy”, który sprawił, że Anna stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Piwowarski chciał stworzyć film biograficzny o Przybylskiej od 2014 roku, tuż po śmierci aktorki. Pojawiły się głosy, że partner Anny, Jarosław Bieniuk, nie zaakceptował scenariusza zaproponowanego przez reżysera. Wówczas media informowały, że piłkarzowi nie spodobał się wątek początków kariery Przybylskiej.

Anna Przybylska i Radosław Piwowarski
Fotografia: EAST NEWS

Rodzina Przybylskiej nie zaakceptowała scenariusza

Okazuje się, że sprzeciw pojawił się jednak z zupełnie innej strony. Informator „Super Expressu” zdradził, że to rodzina Przybylskiej nie zaakceptowała scenariusza zaproponowanego przez Radosława Piwowarskiego.

Nie będziemy robić filmu o Ani. Rodzina i agentka aktorki storpedowały scenariusz. Jarek Bieniuk nie ma z tym nic wspólnego. Od prawnika reprezentującego rodzinę i agentkę wpłynęło oświadczenie, w którym wycofali zgodę na przygotowywanie filmu na podstawie scenariusza zaakceptowanego przez producenta, który napisał Radosław Piwowarski – informuje źródło.

Film „Gwiazda” miał mieć premierę w 2018 roku. Według najnowszych informacji wychodzi na to, że na produkcję o życiu Anny Przybylskiej będziemy musieli jeszcze poczekać. Być może pojawi się propozycja nowego scenariusza, która bardziej przypadnie do gustu najbliższym aktorki. Na razie musimy zadowolić się biografią „Ania”, która niedawno ukazała się w księgarniach w całej Polsce.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów