Nowy kontrowersyjny film od twórców "365 dni". Zdradzi tajemnice polskiego show-biznesu?

Malwina Wasilewska 03.09.2020
premiera filmu "365 dni"
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Tego jeszcze nie było! Do kin trafi film "The End" o polskim show-biznesie. Pobije rekord "365" dni?

Twórcy „365 dni” nie zwalniają tempa. Właśnie skończyli pracę nad kolejną produkcją, która może okazać się prawdziwym hitem. W filmie "The End" nie zabraknie gwiazdorskiej obsady! Poznajcie szczegóły.

„The End” - film twórców "365 dni"

Serwis Pudelek.pl niedawno poinformował, że twórca filmu "365 dni", Tomasz Mendes, pracuje nad komedią o polskim show-biznesie pt. "The End". Fabuła filmu poświęcona jest ciemnej stronie świata celebrytów. Nie zabraknie intryg i skandali. Z najnowszych informacji wynika, że wydarzenia przedstawione w filmie są oparte na faktach. Czeka nas sporo emocji!

Jak się okazuje, w  produkcji wystąpią m.in. Sandra Kubicka, Aleksandra Popławska, Tomasz Karolak, Katarzyna Figura, Janusz Chabior, Paulina Gałązka, Agnieszka Wielgosz, Jarosław Boberek, Przemysław Sadowski, Piotr Witkowski, Joanna Kurowska, Robert Wabich, Piotr Witkowski, Mirosław Zbrojewicz oraz Magdalena Lamparska.

Niestety na razie nieznana jest data premiery filmu. Wiadomo tylko, że właśnie skończyły się zdjęcia. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wieści.

9 produkcji od platformy Netflix mocniejsze niż "365 dni"! Są w nich ostre sceny seksu. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów