Ewa Chodakowska zagrała w filmie! Znamy szczegóły produkcji

Ewa Chodakowska
Fotografia: Eastnews/Kamil Piklikiewicz

Pójdziecie do kina?

Ewa Chodakowska niedawno miała szansę sprawdzić się w zupełnie nowej roli. Tym razem nie zobaczymy jej na sali treningowej, tylko na wielkim ekranie. Właśnie wchodzi do kin film "Serce nie sługa" z jej udziałem. Trenerka wystąpiła u boku gwiazd polskiego kina.

Ewa Chodakowska wystąpiła w filmie "Serce nie sługa"

Już w zeszłym roku mówiono o tym, że Ewa Chodakowska wystąpi w komedii "Serce nie sługa". Wtedy jeszcze nie było wiadomo, w jaką rolę wcieli się trenerka. Dopiero teraz znane są szczegóły produkcji.

Komedia ta inspirowana jest prawdziwa miłością. Jest opowieścią o związkach ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość. W obsadzie produkcji pojawili się m.in.: Roma Gąsiorowska, Paweł Domagała, Borys Szyc i Magdalena Różczka.

Tuż po nagraniach w wywiadzie dla magazynu "Party" wspomniała tylko, że na planie była jeden dzień, ale bardzo ucieszyła ją ta propozycja. Chodakowska pochwaliła się niedawno na Instagramie udziałem w filmie:

Nie można tutaj mówić o grze. A może inaczej: zagrałam siebie, co ponoć jest najtrudniejsze. Trenerka Ewa, daje się we znaki głównym bohaterom (Szyc i Domagała). Trzeba przyznać ze chłopcy w realu mają świetną formę, natomiast w filmie pięknie zagrali zadyszkę! "Serce nie sługa" od jutra w kinach, a ja dzisiaj pędzę na premierę.

"Serce nie sługa" w kinach od 5 października! Jak myślicie, będzie hitem?

Nie warto brać mody na poważnie. Patrząc na trampki Ewy Chodakowskiej nie sposób się nie uśmiechnąć. 

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów