Netflix wydaje serial dla fanek "Seksu w wielkim mieście". Zobacz zwiastun "Emily w Paryżu"!

Lily Collins i Camille Razat na planie serialu Netflixa "Emily w Paryżu"
Fotografia: STEPHANIE BRANCHU/NETFLIX

Netflix wydaje serial dla fanek "Seksu w wielkim mieście"! Zobacz zwiastun i sprawdź datę premiery "Emily w Paryżu".

"Seks w wielkim mieście" to serial, który cieszył się ogromną popularnością w latach 1998-2004, gdy był emitowany, jednak jego legenda przetrwała do dziś. Nadal coraz młodsze pokolenia kobiet sięgają po produkcję o Carrie Bradshaw i jej przyjaciółkach. Teraz Netflix postanowił wyjść na przeciw tym, którzy czują sentyment do tej kultowej produkcji i zatrudnił jej twórców do stworzenia czegoś zupełnie nowego. Przed wami Lily Collins w rewelacyjnym serialu "Emily w Paryżu". 

Zobacz także: Netflix zupełnie za darmo! Teraz można obejrzeć największe hity platformy bez opłat

"Emily w Paryżu": nowy serial Netflixa. Zwiastun, data premiery

"Emily w Paryżu" to nowy serial od platformy Netflix, który z pewnością spodoba się wszystkim fankom "Seksu w wielkim mieście". 

Główną bohaterką jest dwudziestoparoletnia Emily (Lily Collins), która jest ambitną dyrektorką działu marketingu w Chicago. W pewnym momencie otrzymuje jednak pracę marzeń w Paryżu i zaczyna wieść zupełnie nowe życie w stolicy Francji. Jej życie zawodowe wypełniają nowe przyjaźnie, a także... zawirowania sercowe. 

W tej produkcji nie zabraknie pięknych widoków z urokliwego Paryża, ale też największych modowych trendów. Podobnie jak w przypadku bohaterek "Seksu w wielkim mieście", damska część widowni będzie wzdychać na widok stylizacji i szpilek bohaterek produkcji. Wszystko dlatego, że za kostiumy odpowiada Patricia Field, dokładnie ta sama, która ubierała Carrie, Samanthę, Mirandę i Charlotte. 

To jednak nie wszystko! Twórcą "Emily w Paryżu" jest Darren Star - ten sam scenarzysta, który stworzył "Seks w wielkim mieści" oraz "Beverly Hills, 90210"! Na ekranie, oprócz Lily Collins, pojawią się m.in.: Ashley Park, Philippine Leroy Beaulieu, Lucas Bravo, Samuel Arnold, Camille Razat, Bruno Gouery, Kate Walsh oraz William Abadie.

Pierwszy sezon "Emily w Paryżu" będzie liczył 10 odcinków, każdy po 30 minut. To zatem doskonały serial dla tych, którzy nie mają za dużo czasu na spędzanie go przed telewizorem. Właśnie otrzymaliśmy pełny zwiastun serialu. 

"Emily w Paryżu" na platformie Netflix pojawi się 2 października 2020. 

Zobacz także: W sieci pojawił się zwiastun 4. sezonu "The Crown"! Znamy też datę premiery tej serii

Niektóre seriale są naprawdę odważne. Wybraliśmy 10 produkcji telewizyjnych, które aż kipią erotyzmem. Są w nich naprawdę gorące sceny seksu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów