Nowy przystojniak z Netflixa podbija serca kobiet na całym świecie. Kim jest aktor z serialu "Emily in Paris"?

Paulina Ermel 07.10.2020
Kadr z serialu "Emily in Paris"
Fotografia: Everett Collection/East News

Kobiety pokochały go za rolę w serialu "Emily in Paris". Kim jest Lucas Bravo, który wciela się w produkcji w postać przystojnego Francuza Gabriela?

2 października na platformie Netflix pojawił się serial, na który tysiące osób czekało od dawna. Mowa o "Emily in Paris" - produkcji, którą wyreżyserował twórca m.in. "Seksu w wielkim mieście". Jak tylko na jaw wyszło, kto będzie odpowiadał za stworzenie nowego tytułu dla Netflixa, zaczęły pojawiać się pytania, czy serial dorówna oglądalnością kultowemu "Seksowi w wielkim mieście".

Na razie 1. sezon tego dzieła znajduje się w top 10 najchętniej oglądanych w Polsce seriali na Netflixie. Mamy wrażenie, że przyczyniły się do tego nie tylko lekka fabuła, humor i piękna sceneria, ale też poszczególni aktorzy z obsady. Mężczyźni z pewnością wzdychają do tytułowej Emili, w którą wcieliła się Lily Collins. Ale kobiety też mają na kim zawiesić oko.

Kojarzycie serialowego Gabriela? Popularność Lucasa Bravo, który wcielił się w tę postać, znacznie podskoczyła po premierze tej produkcji. I nie ma się co dziwić, że został on okrzyknięty "nowym ciachem z Netflixa"!

Kim jest Lucas Bravo z serialu "Emily in Paris"?

"Emily in Paris" opowiada o przygodach Amerykanki Emily, która otrzymuje pracę w Paryżu. Młoda kobieta przeprowadza się z Chicago do stolicy Francji i próbuje się tutaj odnaleźć. Ma szansę na zrobienie kariery, ale też na znalezienie miłości. W tę drugą sferę jej życia zaangażowany jest jej sąsiad - przystojny Gabriel, który pochodzi z Francji. Czy nawiąże on bliższą relację z tytułową bohaterką? Tego musicie dowiedzieć się sami, oglądając produkcję Netflixa.

Wcielający się w postać Gabriela Lucas Bravo, zyskał ogromną popularność po tym, kiedy serial pojawił się na platformie. Fanki pokochały jego wygląd, seksowny głos i uroczy akcent. Kim jest nowe ciacho z Netflixa?

Lucas Bravo w serialu wciela się w postać szefa kuchni i sąsiada Emily, który mieszka w kamienicy piętro niżej. Rola w produkcji Netflixa przyniosła mu już dużą popularność - do tej pory bowiem grał głównie we francuskich produkcjach. Lucas jest z pochodzenia Francuzem i ma 32 lata. Na Instagramie obserwuje go 300 tys. osób, ale mamy wrażenie, że to dopiero początek.

Pewnie nie zdziwi was fakt, że do tej pory zajmował się nie tylko aktorstwem, ale też modelingiem.

Myślicie, że będziemy mieli okazję zobaczyć go jeszcze w jakiejś produkcji Netflixa?

Te seriale Netlixa wymagały największych nakładów finansowych! Oglądaliście je wszystkie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów