Siwiec jest pierwowzorem postaci z "Dziewczyn z Dubaju"?! Komentarz Natalii nie spodoba się Dodzie

Julia Pandecka 09.09.2020
Natalia Siwiec w komplecie w kwiatki na urodzinach MODIVO
Fotografia: TRICOLORS/East News

Natalia Siwiec komentuje swoje podobieństwo do aktorki z filmu "Dziewczyny z Dubaju"! Jej komentarz może nie spodobać się Dodzie.

"Dziewczyny z Dubaju" to dość kontrowersyjny film, który już na początku 2021 roku ujrzy światło dzienneDoda postanowiła stworzyć ekranizację równie głośnego reportażu Piotra Krysiaka o tym samym tytule, który przedstawiał historię "ekskluzywnych prostytutek z Polski". Miały do nich należeć znane modelki i celebrytki. Oliwy do ognia dolał jeden z pierwszych kadrów z filmu, na którym internauci dostrzegli postać, do złudzenia przypominającą znaną modelkę.

Zobacz także: Gorące zdjęcia z planu filmu "Dziewczyny z Dubaju"! Kalicka, Sawczuk i Gałązka w odważnej scenie 

"Dziewczyny z Dubaju": Siwiec komentuje swoje podobieństwo do aktorki

Modelką, która zdaniem niektórych może być pierwowzorem dla tej postaci, jest Natalia Siwiec. Wszystko dlatego, że aktorka, która pojawiła się na zdjęciu, miała na sobie identyczną koszulkę z orłem, którą wszyscy pamiętają z Euro, gdy miała ją na sobie właśnie Natalia. W dodatku bohaterka jest do złudzenia podobna do celebrytki. 

Biorąc pod uwagę jedną z fotografii, które pojawiły się w mediach i słowa Dody na temat filmu, można też było przypuszczać, że chodzi o kogoś znanego. 

Są wątki różnych celebrytów, sportowców, muzyków i polityków. Świat escort to nie tylko Dubaj, ale przede wszystkim nasz rodzimy show-biznes - opowiadała Doda o swoim filmie, w rozmowie z SE.pl.

Teraz Natalia Siwiec po raz pierwszy zabrała głos w tej sprawie, w rozmowie z "Plotkiem". Dziennikarz portalu zapytał, jak się poczuła, gdy jej nazwisko połączono z filmem Dody.

A co ja mogłam poczuć? Nic nie poczułam! Mariusz [red.: mąż Siwiec] mi pokazał to zdjęcie, ja nawet nie wiedziałam, o co chodzi, kompletnie. Nie powiązałam tego ze sobą - mówi Natalia.

Dalej modelka zdradziła, czy ta produkcja w ogóle ją interesuje. Jej słowa mogą nie spodobać się Dodzie.

Ona mnie już wcześniej nie interesowała - ucięła krótko.

Wygląda na to, że Natalia Siwiec nie zostanie jedną z fanek "Dziewczyn z Dubaju". Myślicie, że ta charakteryzacja w filmie była zrobiona celowo? 

Zobacz także: Doda w kusym bikini wygrzewa się na słońcu. Tak odważnego zdjęcia dawno nie miała!

Natalia Siwiec w koszulce z Orłem na Euro 2012
Fotografia: DAMIAN FILIPOWSKI/REPORTER/East News

Natalia Siwiec pojawiła się, po długiej nieobecności na ściankach, na urodzinach MODIVO. Zobaczcie, jak zaprezentowała się ona i inne gwiazdy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów