Zmiana w obsadzie serialu "Dynastia"! Jedna z głównych aktorek odchodzi

"Dynastia": Ana Brenda Contreras, Elizabeth Gillies i Maddison Brown
Fotografia: Instagram/Ana Brenda

"Dynastia" już jesienią powróci z 3. sezonem. Okazuje się, że w obsadzie produkcji zajdą znaczące zmiany. Cristal znów będzie miała zupełnie inną twarz.

"Dynastia" to serial stacji The CW, który już niedługo wróci z 3. sezonem. Jest to produkcja stworzona na wzór kultowej "Dynastii" z lat 80. Tym razem główną bohaterką jest Fallon Carrington (Elizabeth Gillies), córka bogacza Blake'a Carringtona (Grant Show), który również pojawia się na ekranie. Dużą rolę w serialu od samego początku odgrywa nowa żona milionera, Cristal. Okazuje się, że w związku z tą bohaterką w serialu nastąpią znaczące zmiany.

Zobacz także: Aktor z "The Crown" przez przypadek zdradził, kiedy premiera 3. sezonu!

"Dynastia": Cristal zagra nowa aktorka [uwaga spoiler]

Już niedługo na antenie The CW pojawi się 3. sezon "Dynastii". Okazuje się, że znów zmieni się postać Cristal.

W pierwszym sezonie Cristal grała Nathalie Kelley. Twórcy serialu postanowili jednak dramatycznie zakończyć jej wątek i bohaterka spłonęła w pożarze.

Blake długo opłakiwał ukochaną w 2. sezonie. Ostatecznie jednak pojawiła się w jego życiu druga Cristal! Bohaterka, w której postać wcieliła się Ana Brenda Contreras, zajęła miejsce swojej poprzedniczki i weszła do rodziny Carringtonów. Okazuje się jednak, że aktorka postanowiła odejść z produkcji w związku z problemami osobistymi.

W związku z tym czeka nas kolejna Cristal. Choć bohaterka pozostanie ta sama, zagra ją inna aktorka. Do obsady "Dynastii" tym samym ma dołączyć Daniella Alonso.

"Dynastia": kiedy premiera 3. sezonu serialu?

Premiera 3. sezonu serialu "Dynastia" na The CW będzie miała miejsce 11 października. Obecnie nowe odcinki są na etapie produkcji.

Wszystkie odcinki "Dynastii" w Polsce można obejrzeć na platformie Netflix.

Zobacz także: Netflix pozwany przez byłą kochankę Pabla Escobara! Wszystko przez "Narcos"

Uwielbiasz oglądać seriale? Nie przegapisz żadnego odcinka swojej ulubionej produkcji? W takim razie ten QUIZ jest dla ciebie! Przyjrzyj się uważnie kadrom i zaznacz, z którego serialu pochodzi dane zdjęcie!

Rozwiąż quiz

Czy rozpoznasz popularne seriale po jednym kadrze? Tylko 1 na 5 osób zdobywa max punktów

Serial QUIZ
Fotografia: YouTube.com/Netflix

1. Z jakiego serialu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów