"Druga szansa": Główna bohaterka odchodzi z serialu. Kogo już nie zobaczymy na ekranie?

Katarzyna Leszczyńska 16.03.2018
Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Boczarska, Katarzyna Herman - która gwiazda odchodzi z "Drugiej Szansy"?
Fotografia: Fotografie: X-NEWS

"Druga szansa" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Widzowie pokochali wszystkich bohaterów. Z jednym z nich będą musieli się pożegnać.

Druga szansa” od początku 2016 roku nieustannie obecna jest w ramówkach stacji TVN. Serial z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej zyskał ogromną popularność, a bohaterów, którzy są w nim od początku, widzowie po prostu pokochali. Dlatego też z bólem serca przyjęliśmy informację o tym, że niedługo będziemy musieli pożegnać się z jedną z głównych gwiazd produkcji.

Zobacz także: Łepkowska o „Drugiej szansie”. Wbija szpilę Kożuchowskiej. To musi zaboleć

Niedawno premierę miał najnowszy, 5 sezon „Drugiej szansy”. Już na samym początku główną bohaterkę dopadła dramatyczna sytuacja. Czy w związku z tym Monika Borecka zniknie z serialu? Jej fani mogą odetchnąć z ulgą. Chodzi o zupełnie inną postać, jednak równie lubianą przez widzów.

Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Boczarska "Druga Szansa"
Fotografia: X-NEWS

Boczarska rezygnuje z gry w „Drugiej szansie”.

Okazuje się, że w tym sezonie nie zobaczymy już Sary Daymer, w której rolę wcielała się Magdalena Boczarska. Aktorka niedawno urodziła syna. W związku z tym postanowiła nie wracać na plan produkcji i poprosiła twórców serialu o usunięcie jej wątku z fabuły.

Magda została mamą i teraz skupia się na tym. Przyjęliśmy tę wiadomość z wielkim bólem serca, ale to rozumiemy i życzymy jej spełniania się w najważniejszej roli jej życia, jaką jest macierzyństwo – powiedziała Adrianna Przetacka, producentka serialu w rozmowie z „Faktem”.

To wielka strata dla „Drugiej szansy”. Sara Daymer była jedną z najbarwniejszych postaci tego serialu. Nam będzie jej bardzo brakowała. A wy będziecie tęsknić?

Zobacz także: "Uwielbiam twój dotyk wszędzie". Magdalena Boczarska mówi o seksie to, czego inni się wstydzą

Boczarska i Roznerski "Druga Szansa"
Fotografia: X-NEWS
Sara Daymer "Druga Szansa"
Fotografia: X-NEWS

Zobaczcie w poniższej galerii, jak wygląda mieszkanie Małgorzaty Kożuchowskiej:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów