Aktorzy z "Dr Quinn" spotkali się po latach! Tylko zobaczcie to nagranie

Jane Seymour jako Dr Quinn i Joe Lando jako Sully w kadrze z serialu "Dr Quinn"
Fotografia: Collection Christophel/East News

Aktorzy z serialu "Dr Quinn" spotkali się po latach! Zobaczcie, jak dziś wyglądają! Bardzo się zmienili?

"Dr Quinn" to amerykański serial, który w latach 90. był wielkim hitem w naszym kraju! Polacy pokochali przesympatyczną panią doktor, w której postać wcieliła się Jane Seymour, i jej losy na Dzikim Zachodzie. Wiele kobiet podkochiwało się też w serialowym Sullym, którego zagrał Joe Lando. W serialu pojawiło się wielu bohaterów, a teraz część z nich sprawiła fanom produkcji prawdziwą gratkę! Okazuje się, że stworzyli wspólną konwersację przy pomocy Zooma i możemy zobaczyć, jak zmienili się przez te wszystkie lata.

Zobacz także: Doktor Quinn i Sully po latach na wspólnym zdjęciu. Bardzo się zmienili!

"Dr Quinn": aktorzy spotkali się po latach! Jak dziś wyglądają?

Od zakończenia emisji serialu "Doktor Quinn" minęły aż 23 lata! I choć trudno w to uwierzyć, po aktorach widać upływ czasu, choć... nie po wszystkich.

Wielu aktorów, którzy występowali w serialu, postanowiło wziąć udział we wspaniałej akcji. Spotkali się po latach przez Zooma! Razem wspominali cały serial, jak również anegdotki z jego planu.

W reunionie udział wzięli: Jane Seymour (Dr Quinn), Joe Lando (Sully), William Shockley (Hank Lawson), Chad Allen (Matthew Cooper), Shawn Toovey (Brian Cooper), Alley Mills (Majorie Quinn), Frank Collison (Horace Bing), Henry Sanders (Robert E.), Jessica Bowman (Colleen Cooper), Jonelle Allen (Grace) oraz Jason Adams (Preston Lodge), a także sama scenarzystka serialu - Beth Sullivan. 

Nie da się ukryć, że wielu z nich znacznie się zmieniło, ale Jane Seymour nadal wygląda jak cudowna Dr Quinn! Nagranie całego zdarzenia możecie zobaczyć na stronie Entertainment Weekly, która zorganizowała całe przedsięwzięcie.  

Zobacz także: To oni podbijali nasze serca w latach 90.! Poznajecie tych przystojniaków? 

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów