Dornan opowiada, jak naprawdę kręci się sceny seksu w "Nowym obliczu Greya". Przez to wyznanie zrobiło się niezręcznie

Katarzyna Leszczyńska 05.02.2018
Jamie Dornan o scenach seksu w "Nowym obliczu Greya"
Fotografia: Fotografie: materiały promocyjne i YouTube/Jimmy Kimmel Live

Jamie Dornan został zaproszony do programu "Jimmy Kimmel Live". Opowiedział m.in. o scenach seksu w "Nowym obliczu Greya", które grał razem z Dakotą Johnson. 

Jamie Dornan i Dakota Johnson zyskali niezwykłą popularność dzięki zagraniu głównych bohaterów w filmie „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Produkcja oparta jest na książce E.L. James. Nie brakuje w niej wielu pikantnych momentów, a sceny seksu pomiędzy bohaterami są naprawdę odważne. Ostatnio zarówno Jamie jak i Dakota byli gości w programie Jimmy’ego Kimmela, w związku z ostatnią częścią filmu "Nowe oblicze Greya". Premiera już 9 lutego. Podczas gdy aktorka musiała wytłumaczyć się ze swojego zachowania w czasie Złotych Globów, Dornan miał za zadanie opowiedzieć, jak wyglądało kręcenie odważnych scen do filmu

Zobacz także: Dakota Johnson ujawnia prawdę między sytuacją Jolie a Aniston na Złotych Globach. Nie tego się spodziewacie

Oczywiście, jak to bywa w programie „Jimmy Kimmel Live”, nie zabrakło zabawnych momentów. To doprowadziło natomiast aktora do delikatnego skrępowania. Jamie Dornan jednak postanowił zdradzić szczegóły z kręcenia scen seksu w filmie, w których brał udział razem z Dakotą Johnson. Zaczął od tego, w jaki sposób oni sami podchodzą do tego typu scen i czy krępują się siebie nawzajem.

Nasze relacje są prawie takie jak między bratem i siostrą. (…) Kochamy się i szanujemy, czujemy się ze sobą dobrze – powiedział Dornan o swoich relacjach z Dakotą.

Kimmel zadał jednak pytanie o zespół obecny podczas kręcenia. Na planie filmu na pewno nie jest łatwo odegrać sceny seksu, gdy oprócz aktorów i reżysera dookoła znajduje się również cała ekipa filmowa. To może krępować. Kimmel w pewnym momencie wprost zapytał o to, czy Jamie podczas tego typu scen ma na sobie coś do przykrycia.

Noszę maleńką torbę – powiedział spontanicznie Dornan.

Odpowiedź aktora spotkała się z ogromnym śmiechem wśród publiczności. Chodzi o to, że Dornan użył słowa „wee”, co używane jest w Irlandii, skąd pochodzi aktor, jako określenie czegoś małego.

To oczywiście nie znaczy, że w środku też jest coś małego – zaczął tłumaczyć się Dornan.

Na koniec dodał, że ta torba jest w rzeczywistości ogromna. Okazuje się jednak, że jest z nią znacznie więcej perypetii niż się wydaje. Kimmel zapytał Dornana w pewnym momencie o to, czy ma jedną torbę tylko dla siebie. Jak się okazuje, podczas kręcenia pierwszej części filmu, gdy Jamie chciał wybrać „ochronną torbę”, okazało się, że ktoś już jej wcześniej używał. Jak widać, na planie filmowym zdarzyć się może naprawdę wiele dziwnych sytuacji. Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz w galerii poniżej, jakie filmy były ogłoszone najgorszymi w 2017 roku:

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów