"Dom z papieru" powraca z 3. sezonem! Jest już data premiery i pierwsza zapowiedź

"Dom z papieru" - kadr z serialu platformy Netflix, aktorzy w maskach
Fotografia: Instagram/La Casa de Papel

"Dom z papieru" powraca! Wiemy już, kiedy Netflix opublikuje 3. sezon serialu. Sprawdź datę premiery i zobacz pierwszą zapowiedź! 

Wszyscy fani "Profesora" i zorganizowanej przez niego grupy przestępców mają powody do świętowania. 3. sezon serialu "Dom z papieru" powraca na platformę Netflix. Wiemy już, kiedy odbędzie się premiera nowego sezonu serialu i zobaczyliśmy pierwszą zapowiedź. Choć wydawać się może, że bohaterowie mogą już odetchnąć w spokoju, ich losy znów się połączą. Jedno jest pewne - będzie się działo! Co już wiemy na temat 3. sezonu "Domu z papieru"?

Zobacz także: Netflix usunie aż 80 filmów i seriali. Wiemy, co i kiedy zniknie!  

"Dom z papieru" 3: premiera i zapowiedź nowego sezonu na Netflix

Platforma Netflix opublikowała właśnie pierwszy, krótki zwiastun 3. sezonu "Domu z papieru". Widzimy w nim doskonale już nam znanych bohaterów, którzy powrócą w kolejnej odsłonie serialu! Poznaliśmy też datę premiery 3. sezonu.

Jak podaje Onet, wciąż nie ma oficjalnych informacji co do fabuły 3. sezonu serialu. Według doniesień zagranicznych mediów, w kolejnej części gangiem znów będzie przewodził "Profesor". Powrócą też znani nam bohaterowie, dołączą jednak do nich nowe postaci. Po zapowiedzi widzimy też, że miejsce akcji będzie bardzo malownicze. Wciąż czekamy na więcej informacji! 

"Dom z papieru" z 3. sezonem powróci już tego lata! Netflix ogłosił oficjalną datę premiery serialu. Odcinki na platformie pojawią się 19 lipca 2019 roku

Zobacz także: Netflix wydaje kolejną interaktywną produkcję! Zdecyduj o losach bohatera 

"Dom z papieru": o czym jest serial?

"Dom z papieru" zadebiutował na hiszpańskim kanale Antena 3 w 2017 roku. Następnie Netflix zobaczył potencjał w produkcji i dodał ją do swojej biblioteki. Na platformie pojawiły się 22 odcinki, które zostały podzielone na 2 sezony. Każdy odcinek liczył 45 minut. 

Serial opowiada historię hiszpańskiej mennicy i ósemki przestępców, którzy pod przewodnictwem "Profesora" napadają na mennicę. Zajmują cały obiekt i przetrzymują zakładników. Nie jest to jednak zwykły napad, a realizacja szalonego planu "Profesora", który wszystko zaplanował w najmniejszych szczegółach. W pewnym momencie jednak nie wszystko idzie po jego myśli. Już nie możemy doczekać się 3. sezonu!

Zobacz także: "Gra o Tron" 8 już niedługo w HBO! Wszystko, co powinieneś wiedzieć o finałowym sezonie serialu    

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów