"Dom z papieru": Netflix wydał nowy zwiastun 3. sezonu, a w nim... bohaterowie innych seriali!

Profesor z serialu Netflix "Dom z papieru" w krótkim promo z bohaterką "Dark"
Fotografia: YouTube/Netflix Polska

"Dom z papieru" powraca już niedługo z 3. sezonem! Netflix przygotował filmik promujący serial, a w nim znajdują się gwiazdy innych znanych nam doskonale produkcji.

Netflix doskonale wie, jak promować swoje seriale. Teraz postanowił stworzyć prawdziwe combo! W sieci pojawiła się nowa zapowiedź 3. sezonu serialu "Dom z papieru". Hiszpański projekt zyskała ogromną sympatię widzów na całym świecie. Fani produkcji ze srebrnego ekranu nie mogą doczekać się premiery nowych odcinków "Domu z papieru". Netflix natomiast podgrzewa atmosferę nowymi materiałami promocyjnymi, a w nich gwiazdy ich najpopularniejszych produkcji.

Zobacz także: "Dom z papieru" powraca z 3. sezonem! Jest już data premiery i pierwsza zapowiedź

"Dom z papieru" 3: Gwiazdy seriali Netfliksa w nowym promo

W nowym filmiku promującym "Dom z papieru" 3 znajdzie się niespodzianka nie tylko dla widzów hiszpańskojęzycznego serialu, ale również dla wiernych fanów platformy Netflix.

Na ekranie widzimy gwiazdy takich produkcji jak: "Dark", "Stranger Things" oraz "Narcos"! Okazuje się, że są oni w trakcie poszukiwań bohaterów z "Domu z papieru", których zdjęcia widzimy w promo.

W oczy rzuca się oczywiście przede wszystkim Profesor. Ten pan i jego "ekipa do zadań specjalnych" powrócą na ekrany już 19 lipca, bo właśnie wtedy odbędzie się premiera 3. sezonu "Domu z papieru" na platformie Netflix.

Zobacz także: Netflix na czerwiec. Filmowe i serialowe nowości platformy na ten miesiąc

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów