Dlaczego nie kontynuowano "Przyjaciół"? Jennifer Aniston wyjawiła tajemnicę po latach

Magdalena Barszczak 13.12.2018
kadr z serialu "Przyjaciele"
Fotografia: East News

Już wiadomo, kto jest temu winien!

"Przyjaciele" to jeden z najchętniej oglądanych seriali lat 90. Choć od ostatniego odcinka minęło już 14 lat, produkcja wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Wiele osób żałuje, że nie może śledzić dalszych losów szóstki przyjaciół z Nowego Jorku.

Są tacy, którzy znają perypetie Moniki, Rossa i spółki na pamięć. Z pewnością do spopularyzowania "Przyjaciół" przyczynił się Netflix, który zebrał wszystkie sezony na swojej platformie. Tydzień temu fanów zmroziła informacja, jakoby serial miał zniknąć z internetowej wypożyczalni. Na szczęście Netflix uspokoił serialomaniaków i zdementował doniesienia. Według „New York Timesa” przedłużenie licencji na kolejny rok kosztowało serwis VOD 100 mln dolarów. 

Jennifer Aniston o kontynuacji "Przyjaciół"

Co z kontynuacją serialu? Choć plotkowano na ten temat, ostatecznie "spotkanie po latach" nie doszło do skutku. Opowiedziała o tym Jennifer
Aniston w programie The Late, Late Show Jamesa Cordena, gdzie promowała swój nowy film "Kluseczka". Prowadzący zapytał, czy są plany, by gwiazda jeszcze raz zagrała Rachel.

Aniston nigdy nie ukrywała, że byłaby bardzo szczęśliwa, gdyby doszło do kontynuacji produkcji. Podobne zdanie miały jej serialowe przyjaciółki Courtney Cox czy Lisa Kudrow. Jednak nie wszyscy podeszli do sprawy tak entuzjastycznie. Okazuje się, że problemem na drodze do ponownego spotkania na planie była męska część obsady. 

Dziewczyny z rozkoszą zrobiłyby to po raz kolejny, ale chłopcy nie podzielali ich zdania z jakiegoś powodu - powiedziała w programie.

Odmowa kolegów z planu nie powstrzyma jednak dziewczyn przed ponownym spotkaniem żeńskiej części "Przyjaciół" na planie - żartuje Aniston. Gwiazda myśli o zagraniu z paniami w kontynuacji "Złotek". ("The Golden Girls" - red.). Czy producenci podchwycą pomysł aktorki? Czas pokaże.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Są takie postacie w serialach, które po prostu powinny być zawsze razem!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów