Jak dziś wygląda Baby z "Dirty Dancing"? Aktorka zmieniła się nie do poznania!

Paulina Ermel 17.01.2020
Kadr z filmu "Dirty Dancing"
Fotografia: Eastnews

Na pewno pamiętacie piękną Baby z kultowego filmu "Dirty Dancing". Zastanawialiście się może, co dzisiaj robi grająca ją aktorka i jak się zmieniła? Zobaczcie!

Filmu "Dirty Dancing" nie trzeba nikomu przedstawiać. Produkcja opowiada o gorącym romansie przystojnego tancerza Johnny'ego i grzecznej nastolatki Baby. Poznają się oni w jednym z amerykańskich kurortów, do którego Baby przyjechała na wakacje z rodzicami i siostrą. Łączy ich nie tylko namiętne uczucie, ale też pasja do tańca.

Obraz miał premierę w 1987 roku i przyniósł aktorom wcielającym się w główne postaci sławę na całym świecie. Grająca Baby Jennifer Grey została nawet nominowana za tę rolę do Złotego Globa! Niestety z duetu, który stworzyła z Patrickiem Swayzem, to właśnie on zrobił spektakularną karierę. A aktorka została dość szybko zapomniana. Jak dzisiaj wygląda filmowa Baby i czym się zajmuje?

"Dirty Dancing": jak dziś wygląda filmowa Baby

W "Dirty Dancing" Jennifer Grey wcielała się w postać ślicznej, ale nieco nieśmiałej Baby. Wraz z rodzicami wybrała się ona na wakacje do popularnego wówczas letniego ośrodka wypoczynkowego Kellerman's. I choć początkowo wakacje zapowiadały się nudno, wszystko zmieniło się, kiedy Baby poznała Johnny'ego. Tę historię doskonale znacie. Zresztą tak jak i kultowe sceny - finałowego tańca, nauki kroków w wodzie czy rozmowy Johnny'ego z ojcem Baby.

Jennifer Grey zdobyła dzięki roli Baby miliony fanów na całym świecie. Wszyscy chcieli wyglądać jak ona i ubierać się jak ona. Niestety sława aktorki odeszła równie szybko, jak przyszła.

Dzisiaj Jennifer uznawana jest za aktorkę jednej roli. W 2010 roku znowu zrobiło się o niej głośno po tym, kiedy wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami". Zdobyła Kryształową Kulę i udowodniła, że wciąż fantastycznie tańczy. Później przyszły problemy zdrowotne - gwiazda zmagała się z rakiem tarczycy. A następnie... zdecydowała się na liczne operacje plastyczne.

Obecnie Grey ma 59 lat, ale trudno rozpoznać ją na najnowszych zdjęciach. Jak dzisiaj wygląda? Sami zobaczcie.

To one inspirowały i inspirują miliony ludzi na świecie. Poznaj 6 ikon światowego kina!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów