Media donoszą o wielkim powrocie w "M jak miłość". Tej aktorki nie widzieliśmy w produkcji od lat

Katarzyna Leszczyńska 06.11.2017
Znana aktorka zdecydowała się na powrót do "M jak miłość" po latach
Fotografia: EAST NEWS

Podobno poprosiła o wstawiennictwo Teresę Lipowską. 

M jak miłość” od swoich pierwszych odcinków w 2000 roku niezmiennie pozostaje najchętniej oglądanym serialem w Polsce. Widzowie niezwykle zżyli się z bohaterami, dlatego z entuzjazmem reagują na informacje dotyczące powrotów dawno nie widzianych twarzy. Niedawno na powrót do serialu zdecydowała się Tamara Arciuch. W jej ślady chce pójść kolejna znana aktorka.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko zrezygnowała z gry w „M jak miłość” około 10 lat temu. W późniejszych latach aktorka nie chciała wrócić do serialu, a grana przez nią Simona na stałe wyjechała do Niemiec, skąd też przyjechała na początku swojej historii. Według doniesień „Faktu” żona Marka Perepeczki, czyli najpopularniejszego w Polsce Janosika, obecnie myśli nad powrotem do produkcji i robi wszystko, żeby było to możliwe. 

Gdy podjęto decyzję o końcu współpracy z Agnieszką, ona nie kryła oburzenia. Prawda była taka, że nie dogadywała się z Witoldem Pyrkoszem i na planie dochodziło do awantur. Ponieważ on grał jedną z głównych ról, nie było dla Agnieszki miejsca. Teraz, po jego śmierci stwierdziła, że nic nie stoi na przeszkodzie, by wrócić – zdradziła „Faktowi” osoba związana z serialem.

Według tego, co donosi tabloid, Fitkau-Perepeczko zdecydowała się poprosić Teresę Lipowską o wstawiennictwo u producentów. Aktorka od początku występuje w serialu i jest bardzo zżyta z całą produkcją, która liczy się z jej zdaniem. Jej wstawiennictwo może zatem pomóc serialowej Simonie. Być może za jakiś czas zobaczymy ją ponownie na ekranach.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko jako Simona w "M jak miłość"
Fotografia: materiały promocyjne

 

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów