"Czarownica 2": jest już pierwszy zwiastun filmu, a w nim Angelina Jolie i Michelle Pfeiffer! Kiedy premiera?

Angelina Jolie w kadrze z filmu "Czarownica 2"
Fotografia: YouTube/Walt Disney Studios

"Czarownica 2" jeszcze w tym roku ukaże się w kinach! Zobacz oficjalny zwiastun i sprawdź datę premiery. Na ekranach ponownie wystąpi Angelina Jolie.

"Czarownica" to film Disneya, który opowiadał o czarnym charakterze z kultowej bajki o Śpiącej królewnie. Główną rolę w produkcji rewelacyjnie zagrała Angelina Jolie. Teraz aktorka powraca w drugiej odsłonie filmu. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun filmu "Czarownica 2", w którym widzimy nie tylko Jolie, ale również Michelle Pfeiffer! Sądząc po tym teaserze, będzie się działo! Wiemy już też, jaka jest data premiery nowej odsłony produkcji Disneya.

Zobacz także: Agnieszka Grochowska w filmie u boku gwiazdy "Czarownicy! Zobacz zwiastun!

"Czarownica 2": zwiastun i data premiery

W 2. części "Czarownicy" będziemy świadkami dalszych losów bohaterów, których poznaliśmy w pierwszej części produkcji. Relacja między główną bohaterką a księżniczką Aurorą w dalszym ciągu będzie bardzo skomplikowana.

Do obsady dołączyła Michelle Pfeiffer, która również zagra czarny charakter! Oprócz niej i Jolie na ekranie pojawią się również: Elle Fanning, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple oraz Lesley Manville

Oficjalny tytuł 2. części "Czarownicy" brzmi: "Maleficent: Mistress of Evil". Premiera filmu odbędzie się 18 października. 

Zobacz także: Disney ogłosił nowe informacje dotyczące swojej platformy. Znamy cenę oraz ofertę filmową!

Ten grafik tworzy niesamowite kolaże, a na nich gwiazdy i ich młodsze wcielenia! Nie możesz tego przegapić.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów