"Czarodziejka z Księżyca" powraca! Będzie można oglądać ją online za darmo

Paulina Ermel 24.04.2020
Kadr z bajki "Czarodziejka z Księżyca"
Fotografia: Youtube.com

Kultowa animacja z 1992 roku powraca! Teraz będzie można obejrzeć ją w odświeżonej wersji w kinie, ale w wersji pierwotnej online! I to całkowicie za darmo.

"Czarodziejka z Księżyca" to animowany japoński serial, który był niezwykle popularny w latach 90. Historia stworzona przez mangakę Naoko Takeuchi nie tylko zachwyciła publiczność na całym świecie, ale też doczekała się wersji pełnometrażowej.

Wygląda na to, że fani japońskiej produkcji będą mogli odświeżyć sobie losy pięknych czarodziejek i to całkowicie za darmo! Serial bowiem powraca i wiemy, gdzie będzie dostępny.

"Czarodziejka z Księżyca" powraca. Wiemy, gdzie będzie można obejrzeć ją za darmo

Fani "Czarodziejki z Księżyca", która szturmem podbijała odbiorniki telewizorów w latach 90., będą zachwyceni. Otóż serial powraca i to w dwóch wersjach. Po pierwsze jeszcze w 2020 roku - dokładnie we wrześniu - w kinach ma się pojawić pełnometrażowa wersja tej historii. "Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie" z pewnością zachwyci fanów tego rodzaju filmów animowanych.

Ale na tym nie koniec rewelacji. Zanim odbędzie się premiera pełnometrażowej wersji "Czarodziejki z Księżyca", będziemy mogli odświeżyć sobie serial, który był emitowany w latach 90. I to całkowicie za darmo! 127 odcinków produkcji pojawi się na Youtubie! Będziemy mogli oglądać po 10 odcinków tygodniowo, a emisja ostatnich zaplanowana została na przedostatni tydzień lipca!

Tęskniliście za "Czarodziejką z Księżyca"? Dostępna jest na oficjalnym kanale filmu na Youtubie od 24 kwietnia!

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów