Czarodzieje kontra Mugole w Nowym Jorku. Tę wojnę pokocha każdy Potteromaniak

Redakcja 29.09.2016
Eddie Redmayne
Fotografia: www.youtube.com

Jak wyglądał świat magii siedemdziesiąt lat przed Harrym Potterem? Dowiemy się już w listopadzie.

Na ten film czekają miłośnicy twórczości J. K. Rowling. Właśnie opublikowano zwiastun do potencjalnego hitu kinowego "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Występują w nim ulubieńcy publiczności, tacy jak Colin Farrell, a w roli głównej zobaczymy najbardziej docenianego przez Amerykańską Akademię Filmową aktora, Eddiego Redmayne'a

Film w reżyserii Davida Yatesa, który szerszej publiczności znany jest z pracy przy czterech częściach przygód "Harry’ego Pottera", został stworzony przy współpracy z J. K. Rowling. Fabuła opowiada o losach Newta Skamandera, czarodzieja i pisarza, którego książkę siedemdziesiąt lat później przeczyta młody Harry Potter. W pierwszej części trylogii poznamy jego przygody z tajemniczego stowarzyszenia czarodziejów. Nie zabraknie scen magicznych walk, czyli tego, co fani przygód młodego czarodzieja z Hogwartu kochają najbardziej. 

Zwiastun "Fantastycznych zwierząt" sam w sobie jest zachwycający i daje wiele radości. To sygnał, że film spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających fanów nie tylko twórczości J.K. Rowling, ale również fanów kinematografii. W końcu każda produkcja, w której występuje Eddie Redmayne, odnosi sukces. Premiera filmu w Polsce zaplanowana jest na 18 listopada 2016 roku.

Co ciekawe, trwają już prace nad kolejnymi dwoma częściami, które na ekranach zobaczymy w 2017 i 2020 roku.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów