"Czarnobyl": powstanie 2. sezon? Scenarzysta serialu HBO zabrał głos

Kadr z serialu HBO "Czarnobyl"
Fotografia: YouTube/HBO

"Czarnobyl" to jeden z najgłośniejszych seriali HBO, które jak do tej pory ukazały się w tym roku! Jego fani już zastanawiają się, czy będzie 2. sezon produkcji.

Serial "Czarnobyl" to jedna z najgłośniejszych produkcji tego roku! HBO stworzyło miniserial, który odnosi się do zdarzeń sprzed i po awarii w elektrowni w Czarnobylu, która miała miejsce 28 kwietnia 1986 roku i sparaliżowała na długi czas całą Europę. Produkcja cieszy się od samej premiery ogromną popularnością, również w naszym kraju. Jeden z portali ostatnio napisał, że powstanie 2. sezon serialu "Czarnobyl". Teraz scenarzysta produkcji skomentował te doniesienia.

Zobacz także: Czerwiec w HBO GO. Zobacz nowości filmowe i serialowe

"Czarnobyl": powstanie 2. sezon serialu HBO?

3 czerwca miał miejsce finał serialu "Czarnobyl". Ta produkcja została w błyskawicznym tempie okrzyknięta jedną z najlepszych tego roku. Trudno się dziwić. Zdaniem recenzentów "Czarnobyl" jest bardzo równy od początku do końca.

Fani serialu już zaczęli zastanawiać się, czy powstanie 2. sezon produkcji HBO. Taką informację podał też portal Decider w artykule "Chernobyl Season 2? It Could Actually Happen". Scenarzysta Craig Mazin postanowił to skomentować.

Przy całym moim szacunku do Decidera, odpowiedź na zadane w nagłówku pytanie "Czy będzie 2. sezon "Czarnobyla" brzmi "Nie".

Historia, która została przedstawiona w serialu, jest zatem zakończona. Nic nie wskazuje na to, żeby miał powstać kolejny sezon.

Zobacz także: Kolekcja inspirowana serialem "Wielkie kłamstewka" już w sprzedaży. Co w niej znajdziemy?

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów