"Czarne lustro" - już jest zwiastun 5. sezonu serialu! Kiedy premiera na Netfliksie?

Miley Cyrus w zwiastunie 5. sezonu serialu "Black Mirror"
Fotografia: YouTube/Netflix Polska

"Czarne lustro" powraca na platformę Netflix z 5. sezonem! Zobacz zwiastun serialu i sprawdź datę premiery. Zapowiada się naprawdę obiecująco.

"Czarne lustro" powraca! Netflix udostępnił właśnie oficjalny zwiastun 5. sezonu serialu i podał datę premiery! Wiemy już, kto znajdzie się w obsadzie nowej odsłony produkcji. Okazuje się, że w jednym z odcinków wystąpi nawet jedna z popularnych gwiazd Disneya - Miley Cyrus! W nadchodzącym sezonie twórcy zaprezentują nam aż trzy nowe historie. Już sam zwiastun wzbudza w nas ogromny niepokój! Z pewnością w 5. sezonie "Czarnego lustra" będzie się działo sporo!

Zobacz także: "Gra o Tron: Ostatnia warta": zobacz zwiastun dokumentu HBO! Kiedy premiera?

"Black Mirror" 5: Miley Cyrus w obsadzie serialu Netflix!

"Czarne lustro" jest serialem znanym z tego, że w każdym odcinku poznajemy inną historię, z zupełnie nowymi bohaterami. Okazuje się, że w 5. sezonie będzie tak samo, a w jednym z odcinków zagra popularna gwiazda! Mowa o Miley Cyrus, którą zobaczyć możemy już w samym zwiastunie!

Kto jeszcze wystąpi na ekranie? W jednym z odcinków pojawi się Andre Scott, czyli Profesor Moriarty z "Sherlocka". W zwiastunie widnieje także Anthony Mackie, znany szerszej publiczności z filmów Marvela, w których wciela się w postać Falcona

"Black Mirror" 5: zwiastun i data premiery na Netflix

Netflix opublikował właśnie zwiastun 5. sezonu "Czarnego lustra", w którym znajdą się 3 odcinki, czyli 3 zupełnie nowe historie. Każda z nich zapowiada się bardzo obiecująco i budzi w nas odrobinę niepokoju, jak na ten serial przystało. Premiera 5. sezonu "Black Mirror" na platformie będzie miała miejsce 5 czerwca 2019 roku.

Zobacz także: "Dom z papieru" powraca z 3. sezonem! Jest już data premiery i pierwsza zapowiedź 

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów