19.12.2017 11:17

Colin Farell i Bachleda-Curuś zagrają razem u Vegi? Reżyser komentuje plotki. Tajemniczo

Czy taki scenariusz jest możliwy?

Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell i Patryk Vega

Fotografia: EAST NEWS

Jest wiele osób, które z chęcią zobaczyłyby ponownie w jednym filmie Colina Farrella i Alicję Bachledę-Curuś. Czy jest to możliwe? Aktorka opowiedziała ostatnio w wywiadzie, jak obecnie wyglądają jej kontakty z hollywoodzkim gwiazdorem. Dodatkowo w mediach pojawiły się plotki, jakoby aktorzy mieli się pojawić w nowym filmie Patryka  Vegi. 

Reżyser planuje ponoć stworzyć anglojęzyczny film, który miałby opowiadać historią handlu dziećmi pod tytułem "Small World". Jak podaje "Super Express", w głównych rolach mieliby pojawić się właśnie Farrell i Bachleda-Curuś. 

"

Oparta na dwuletniej dokumentacji historia rozgrywa się w Polsce, Rosji, Anglii i RPA. "Small World" jest filmem krzykiem, będącym protestem przeciwko handlowi dziećmi na świecie - miał mówić twórca. "

Plotki te postanowił skomentować Vega, który w rozmowie z serwisem Plotek.pl przyznał, że prace nad filmem trwają, ale nie może zdradzić więcej szczegółów.

"

Nie wiem, skąd te plotki. Nie chcę tego potwierdzać w tym momencie. Jestem w trakcie pracy nad filmem. Będę to komunikował we właściwym czasie. Teraz jest za wcześnie - powiedział. "

Alicja zagrała już raz u kontrowersyjnego reżysera w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".