Vega "jest obrażony" na Cielecką i Ostaszewską. Poszło o "Botoks". "Patryk jest wściekły"

Katarzyna Leszczyńska 27.10.2017
Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska i Patryk Vega
Fotografia: Fotografie: Facebook/Magdalena Cielecka i Facebook/PatrykVega

O co się pokłócili?

Jeszcze niedawno w filmach Patryka Vegi mogliśmy podziwiać dwie najbardziej rozpoznawalne polskie aktorki – Maję Ostaszewską i Magdalenę Cielecką. Pierwsza z nich zrezygnowała nawet z propozycji udziału w najnowszym „Pitbullu” tworzonym przez Władysława Pasikowskiego, na znak solidarności z reżyserem. Okazuje się jednak, że ich relacje ostatnio znacznie się ochłodziły.

Jak donoszą informatorzy magazynu „Gwiazdy”, obie aktorki odrzuciły role w „Botoksie”. Podobno nie spodobał im się scenariusz filmu, który obecnie jest najbardziej krytykowaną polską produkcją i budzi skrajne emocje. Patryk Vega niezwykle osobiście przyjął odrzucenie swojej propozycji przez aktorki. Jak się okazuje, do dziś chowa urazę do każdej z nich.

Patryk jest wściekły i uważa, że nikt go nie rozumie. I nie może zapomnieć, że to Magda i Maja jako pierwsze odważyły się skrytykować jego wizję – powiedziała „Gwiazdom” znajoma Cieleckiej.

Jak donosi magazyn, reżyser na tyle nie może przeboleć całej sytuacji, że opowiada wszystkim, iż to on nie chciał, żeby kobiety wystąpiły w jego filmie. Warto wspomnieć, że niedawno na antenie TVP zarzucił każdej z nich, że nie szanują jego prawa do wyrażenia własnego zdania. I nazwał obie hipokrytkami, ze względu na to, że same próbują przy każdej możliwej okazji bronić wolności słowa.

Sztuka powinna być apolityczna. To jest film zrobiony za prywatne pieniądze, ja mam prawo w tym filmie pokazać, co chcę, swoją wizję świata – powiedział wówczas reżyser.

Ostatecznie role, które były przygotowane dla Cieleckiej i Ostaszewskiej przyjęły Marieta Żukowska i Agnieszka Dygant. Sam „Botoks” w miesiąc zobaczyły już ponad 2 miliony widzów, a reżyser nadal zbiera olbrzymie zyski ze swojej produkcji. Ostatnio ruszyły zdjęcia do najnowszego filmu Patryka Vegi, „Kobiet Mafii”. W nim również najprawdopodobniej nie zobaczymy Mai i Magdaleny. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów