27.10.2017 15:31

Vega "jest obrażony" na Cielecką i Ostaszewską. Poszło o "Botoks". "Patryk jest wściekły"

O co się pokłócili?

Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska i Patryk Vega

Fotografie: Facebook/Magdalena Cielecka i Facebook/PatrykVega

Jeszcze niedawno w filmach Patryka Vegi mogliśmy podziwiać dwie najbardziej rozpoznawalne polskie aktorki – Maję Ostaszewską i Magdalenę Cielecką. Pierwsza z nich zrezygnowała nawet z propozycji udziału w najnowszym „Pitbullu” tworzonym przez Władysława Pasikowskiego, na znak solidarności z reżyserem. Okazuje się jednak, że ich relacje ostatnio znacznie się ochłodziły.

Jak donoszą informatorzy magazynu „Gwiazdy”, obie aktorki odrzuciły role w „Botoksie”. Podobno nie spodobał im się scenariusz filmu, który obecnie jest najbardziej krytykowaną polską produkcją i budzi skrajne emocje. Patryk Vega niezwykle osobiście przyjął odrzucenie swojej propozycji przez aktorki. Jak się okazuje, do dziś chowa urazę do każdej z nich.

"

Patryk jest wściekły i uważa, że nikt go nie rozumie. I nie może zapomnieć, że to Magda i Maja jako pierwsze odważyły się skrytykować jego wizję – powiedziała „Gwiazdom” znajoma Cieleckiej. "

Jak donosi magazyn, reżyser na tyle nie może przeboleć całej sytuacji, że opowiada wszystkim, iż to on nie chciał, żeby kobiety wystąpiły w jego filmie. Warto wspomnieć, że niedawno na antenie TVP zarzucił każdej z nich, że nie szanują jego prawa do wyrażenia własnego zdania. I nazwał obie hipokrytkami, ze względu na to, że same próbują przy każdej możliwej okazji bronić wolności słowa.

"

Sztuka powinna być apolityczna. To jest film zrobiony za prywatne pieniądze, ja mam prawo w tym filmie pokazać, co chcę, swoją wizję świata – powiedział wówczas reżyser. "

Ostatecznie role, które były przygotowane dla Cieleckiej i Ostaszewskiej przyjęły Marieta Żukowska i Agnieszka Dygant. Sam „Botoks” w miesiąc zobaczyły już ponad 2 miliony widzów, a reżyser nadal zbiera olbrzymie zyski ze swojej produkcji. Ostatnio ruszyły zdjęcia do najnowszego filmu Patryka Vegi, „Kobiet Mafii”. W nim również najprawdopodobniej nie zobaczymy Mai i Magdaleny. 

Po czyjej stronie jesteś?