"Sabrina, nastoletnia czarownica" powraca! Pierwsze zdjęcie przyprawia o dreszcze

Katarzyna Leszczyńska 04.05.2018
Sabrina Nastoletnia Czarownica powraca
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS i Facebook/ChillingAdventuresOfSabrina

"Sabrina, nastoletnia czarownica" to hit serialowy z lat 90. Przyjemna komedia powraca w o wiele mroczniejszej wersji. W sieci pojawił się tytuł i oficjalny plakat. 

Sabrina, nastoletnia czarownica” to serial, który kochali widzowie na całym świecie. W latach 90. był absolutnym hitem. Jego fani ubolewali nad tym, że twórcy zakończyli produkcję w 2003 roku. Niedawno usłyszeli dobrą nowinę – Sabrina powraca. Okazało się jednak, że nie wszystkim przypadnie do gustu. Teraz poznaliśmy oficjalny tytuł i plakat produkcji.

Zobacz także: Najstraszniejsze horrory według Netflixa. Użytkownicy nie dali rady obejrzeć ich do końca

Pierwotna wersja „Sabriny, nastoletniej czarownicy” to przyjemna komedia dla całej rodziny. Okazuje się, że w nowej odsłonie będzie o wiele mroczniejsza. Nowy serial „Chilling Adventures of Sabrina” wyprodukowany będzie przez Netflixa. Reżyserem jest Roberto Aguirre-Sacasa, który zapowiada, że produkcja będzie miała klimat podobny do tego z filmów: „Dziecko Rosemary” oraz „Egzorcysta”. W tytułową postać wcieli się Kiernan Shipka. Reżyser opublikował na Twitterze oficjalny plakat swojego nowego dziecka.

Premiera „Chilling Adventures of Sabrina” odbędzie się jeszcze w tym roku. Nie znamy jednak dokładnej daty. Pierwszy odcinek serialu wyreżyserowany został przez Lee Tolanda Krieger, który współpracował wcześniej z Aguirre-Sacasa przy innym hicie Netflixa, „Riverdale”.

Zobacz także: Najlepsze seriale dla kobiet od Netflixa. O kobietach i dla kobiet

Zobaczcie w poniższej galerii najlepsze seriale 2017 roku:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów