Canal+ pokaże prawdziwe historie policjantów pracujących pod przykryciem. Po raz pierwszy w Polsce!

"Przykrywkowcy. Podwójna gra" w Canal+ - Sylwester Latkowski rozmawia z policjantami pracującymi pod przykrywką
Fotografia: Materiały prasowe/Canal+

To pierwsza taka produkcja w Polsce! Canal+ zamierza opowiedzieć historię policjantów, którzy pracując pod przykrywką, rozbili najgroźniejsze mafie w Polsce.

Takiej produkcji w polskiej telewizji jeszcze nie było! Canal+ tworzy serial dokumentalny, pt.: "Przykrywkowcy. Podwójna gra". Stacja zamierza pokazać tajniki pracy policjantów, którzy rozbili największe mafie w Polsce. Są to funkcjonariusze pracujący pod przykryciem, stąd nazwa produkcji. Widzowie po raz pierwszy będą mogli tak głęboko zajrzeć w świat operacji specjalnych, które zazwyczaj są owiane tajemnicą. I poznać bohaterów, którzy brali udział w akcjach głośnych na całą Polskę. 

Zobacz także: Znamy obsadę serialu Canal+ "Żmijowisko"! Główną rolę zagra Paweł Domagała

"Przykrywkowcy. Podwójna gra" - premiera w Canal+

Jest to pierwsza produkcja w Polsce, która pokazuje nie tylko pracę tego typu policjantów, ale również ich twarze. Dziennikarz, Sylwester Latkowski, który jest reżyserem serialu, przekonał funkcjonariuszy do ujawnienia swojej tożsamości. Dzięki temu poznamy ludzi, którzy przeprowadzali akcje zakończone m.in.: zatrzymaniem "Słowika", "Szkatuły" oraz "Krakowiaka". 

O czym opowiedzą bohaterowie? Przede wszystkim o tym, czego musieli dokonać, żeby wejść do świata przestępców. Przykrywkowcy z reguły muszą udawać handlarzy bronią, dealerów narkotyków, czy fałszerzy pieniędzy. Są skazani na nieustanne ryzyko. Każda wpadka może skończyć się dla nich śmiercią. 

Z pewnością w tej produkcji nie zabraknie mrożących krew w żyłach historii. Dwa pierwsze odcinki serialu na Canal+ ukażą się 6 maja o godzinie 21:30. Kolejne będą emitowane w każdy poniedziałek, również o 21:30.

Zobacz także: TOP filmy akcji. 40 najlepszych w historii kina

Kochamy polskie seriale! Niektóre z nich przeszły już do kanonu najlepszych seriali wszech czasów. Mogą stawać w szranki z zagranicznymi produkcjami. Te, zdaniem widzów, są najlepsze.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów