Była jedną z gwiazd serialu "Plebania". Potem zniknęła z mediów. Jak dziś wygląda Małgorzata Teodorska?

Katarzyna Leszczyńska 06.02.2018
Jak dziś wygląda Małgorzata Teodorska?
Fotografia: EAST NEWS

Małgorzata Teodorska zyskała popularność jako Irka Tosiek w "Plebanii". Gdy serial się zakończył zniknęła z mediów. 

Serial „Plebania” od 2000 roku był obecny w polskich domach i cieszył się ogromną sympatią widzów. Świadczyć może o tym chociażby fakt, że produkcja nie schodziła z ekranów aż do 2012 roku. Widzowie zżyli się ze swoimi ulubionymi bohaterami. Jedną z najpopularniejszych postaci w serialu była Irka Tosiek, w której postać wcielała się Małgorzata Teodorska.

Teodorska przez wiele lat była modelką. Jej zamiłowanie do aktorstwa okazało się zaskakujące, zważywszy na jej ekonomiczne wykształcenie. Oprócz tego ma też zdolności muzyczne. Aktorka gra na fortepianie i skrzypcach. W 2000 roku rozpoczęła swoją przygodę z telewizją, a jej debiut miał miejsce właśnie w „Plebanii”. W późniejszych latach wystąpiła w programie „Jak oni śpiewają” i zagrała w latach 2008-2009 w innym popularnym serialu, „M jak miłość”. To jednak jej rola z „Plebanii” zapadła widzom w pamięci najbardziej.

Zobacz także: Grał Wojtusia w "Rodzinie zastępczej". Dziś ma 22 lata i z trudem można go poznać

Po zakończeniu emisji serialu Teodorska zniknęła z mediów. Aktorka opowiada jednak, że obecnie skupia się na realizowaniu zupełnie innych planów, które musiała odłożyć wcześniej na dalszy plan. Obecnie możemy ją zobaczyć na jej kanale na YouTubie. Teodorska zdecydowała się stworzyć bowiem vloga „BeBelleByMegi”, na którym pojawiają się filmy dotyczące urody. Znaleźć na nim możemy, m.in.: porady dotyczące doboru pomadki oraz zrobienia loków w krótkim czasie. Zobaczcie, jak dziś wygląda Małgorzata Teodorska.

Małgorzata Teodorska
Fotografia: Facebook/malgosia.teodorska
Małgorzata Teodorska
Fotografia: Facebook/malgosia.teodorska
Małgorzata Teodorska
Fotografia: YouTube/BeBelleByMegi
Małgorzata Teodorska
Fotografia: YouTube/BeBelleByMegi
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów